Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt alkalmatlan lennék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt alkalmatlan lennék egy kapcsolatra? 21/L

Figyelt kérdés

Életemben most először van barátom(23/F), 4 hónapja vagyunk együtt. A szitu az, hogy ő folyamatosan igényli a közös programokat, élményeket. Persze járunk ide-oda, mindig van valami… viszont Én eléggé magamnak való ember vagyok, igénylem azt, hogy egyedül legyek, csináljam a saját dolgaimat. A barátom ezt nem érti meg, azt mondja, hogy nem is szeretem őt igazán emiatt… Próbáltam vele ezt megbeszélni, de folyton kiakad ezen, minden mást előtérbe helyezek, mint ő, állítása szerint… Úgy érzem kezdek ebbe az egészbe beleroppani, alkalmatlannak érzem magamat egy kapcsolatra, mert szeretnék egyedül lenni, szórakozni egyedül/ másokkal (de nem vele). Pl olvasni, számítógépezni, filmet nézni sem tudok, mert kiakad, hogy nem vele foglalkozok…

Távkapcsolatban élünk, de elég gyakran találkozunk.

Minden kapcsolat ilyen? Egyáltalán nincs magánélet?

Köszönöm, hogy elolvastad és azt is ha válaszolsz!



2021. júl. 27. 17:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire masok vagytok, akkor nem igazan illetek ossze. Neki egy extrovertalt lany kene, neked meg egy "szobanoveny" tipusu fiu. Ettol meg nem biztos, hogy alkalmatlan vagy kapcsolatra, de ez is benne lehet a pakliban.
2021. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%
23 évig stréberkedtél ...
2021. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Rossz volt elolvasni a kerdest
2021. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy alkalmatlan a kapcsolatra, de szerintem neked nem ő lesz az igazi.


Szerintem is szükség van a kapcsolatban énidőre, de nektek nem passzolnak az igényeitek. Valamint 4 hónapos kapcsolat, ilyenkor még bőven tartania kellene a rózsaszín ködnek, amikor minél több időt együtt akartok tölteni. Minden kapcsolatnak van fejlődési íve.

2021. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vagy még nem vagy felkészülve egy kapcsolatra. Régen én is ilyen voltam, sőt még 21 évesen is.. Aztán 25 éves koromban jött el az igazi, addigra már én is változtam, és igényeltem, hogy több időt töltsek a párommal.
2021. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!