Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes bajlódni azzal,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bajlódni azzal,hogy az ember párkapcsolatot akarjon vagy akár házasságot?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert azt látni össze jönnek szakítanak,házasodnak elválnak. Akkor mindig jön a duma monogámia nem létezik mert úgy is megcsalják az emberek egymást ha nem az egyik akkor a másik. Meg azt látom a dugás lett az egyik legfontosabb dolog mindenek felett. Barátomnak is van egy 19 éves kapcsolata gyerek is van a barátnőjével sincs mindig jóban az utóbbi időben szeretőzni kezdett,mi értelme így egy kapcsolatnak? Gyerekre hivatkozik,hogy amiatt nem mennek széjjel,de sokan ezt csinálják.

2021. júl. 27. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a kérdést így teszed fel magadnak, akkor számodra a párkapcsolat/házasság nem idpőszerű feladat még. Ne is gyötörd magad ilyesmivel.
2021. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha ismernéd a kokó hatásait nem a szexet tartanád a legjobb dolognak. Egyébként kérdésednek mi a célja? Hogy mentegesd magad hogy egy kósza numera se jön össze?
2021. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól kell választani,amihez nagy szerencse is kell.Mert sok mindent nem tud előre az ember.

Viszont azért vannak jó házasságok,vannak jó,követendő példák.

Én egyedülálló férfi vagyok,bőven 30 felett,egyedül élek,sokszor vagyok nagyon magányos.Nyilván jobb ez,mint egy rossz kapcsolat,vagy rossz házasság.De ha lehetőségem nyílik rá,akkor nem fogok hezitálni,mert szeretnék társat,saját családot.Természetesen arra törekszem hogy jól válasszak,de ehhez szerintem szerencse is kell,vagy valami felsőbb erő,hatalom,ami fogja a kezed,és segít jól dönteni.

2021. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha bajlódni kell akkor semmiképp sem. Valakinek ez jön természetesen. Csak azért hogy haladj az árral nem kell gyerek meg házasság.
2021. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha neked ez derogál akkor ne csináld.
2021. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Házasságban gondolkodni nem érdemes, párkapcsolatban talán, de csak akkor, ha fel van az egyén rá készülve lelkileg is.
2021. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

Az a baj, hogy ami 20-30 évvelvezelőtt természetes volt, az ma hatalmas dolognak, már már kisebb csodának számít.


Régen simán, könnyen egymásra találtak az emberek.

Ma ez egy kisebb csoda, ha valakinek van egy rendes normális társa.

Pedig ennek természetesnek kellene lenni.

Akkor meg mégis, miért lett ez olyan nagyon nehéz.

Látom, hogy a 30-40 körüliek is panaszkodnak.

Én 55 éves férfiként már teljesen feladtam, mert abszolút lehetetlen. Sajnos nehéz ezt tudomásul venni, de kénytelen vagyok.

2021. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Barátnő még csak-csak, de házasságot semmi képpen!

Ezt nem hiszed el, akiről azt hiszed hogy a világ legaranyosabb legcukibb nője, 10 éve együtt vagytok, nem lehet baj, elveszed és az első évben kifordul önmagából és tönkretesz!

2021. júl. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

8 -as.

Talán ismerjük egymást?

Mert velem pontosan ez történt.

Szóról szóra.

Az elején minden oké volt. 15 évet voltunk együtt, de a végére már annyira tönkretett, annyira leromlott az egészségi állapotom az idegi megterhelés miatt, hogy majdnem meghaltam.


Aztán kb 2 éve szakítottunk, én elkezdtem magam rendbe tenni.

Szerencsére teljesen sikerült, ma már kilométereket futok.😀


Akkoriban az ágyból alig tudtam néha fölkelni.😢

7.-es.

2021. júl. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

7/


na igen régen nekem is könnyebb volt barátnőt találni ma már nem sőt a netes társkeresés is az elején élte a világát ma már ez is bekrepált a sok hülyétől meg,hogy fizetni kéne ezerrel.

2021. júl. 29. 02:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!