Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is szomorú amiatt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szomorú amiatt hogy még nem találta meg élete párját akivel boldog lehet?

Figyelt kérdés
28/F

2021. júl. 27. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Én inkább megdöbbent, mert olyan férfiakkal találkozom, akiknek extra magas elvárásaik vannak. Semmi toleranciát nem tapasztalok semmilyen téren.


Baráti, ismeretségi köröm van. Velük jól elvagyok, ezekben az esetekben működik az oda-vissza tolerancia.

2021. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magányos pillanataimban elég rossz, főleg egy igen hosszú kapcsolat után a hiányérzet. Egyszerűen nem tudom megszokni, hogy egyedül vagyok. Szar és kész.
2021. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, de kitartást kívánok neked.

Minden rendbe fog jönni :)

2021. júl. 27. 21:13
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már kaptam egy jónak tűnő privátot, szívesen veszem az ismerkedési kísérleteket KIZÁRÓLAG FÜGGETLEN férfiakkal! (Nem szeretnék párkapcsolatokba belerondítani.)


Ui: meg az is jó lenne, ha engednének néha hibázni - nem kellene mindig túl jó passzban lennem. Senki nem Mr. vagy Mrs. Tökély! :)


Hátha másoknak is ötletet adok azzal, hogy érdemes ismerkedésre használni ezt a platformot.


Középkorú vagyok, így hasonló korosztálynak örülnék - bár a harmincasokat sem zárom ki teljesen. 1-es válaszoló voltam.

2021. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még senkivel nem tudtam összejönni nem hogy életem szerelmével.
2021. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, de biztos sikerülni fog csak ne add fel :)
2021. júl. 28. 16:33
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen mindig ezt mondják. :)

Köszi.

2021. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Én sem találtam meg.De kinek hiányzik?:D Itt vagyok 33 évesen aztán nem is érdekel a téma.Ágyasod legyen, szerelem nem kell.
2022. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én már beletörődtem. Egyedül, szüzen fogok meghalni.


37F incel

2022. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, de azért remélem egyszer neked is szerencséd lesz :)
2022. máj. 1. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!