Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt életedben a legelszomo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életedben a legelszomorítóbb amit a párod mondott neked? Benned maradt az a tüske? Kiábrándultál belőle?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 05:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%

Kb filmbe illő krimi sztori alapon jottunk össze. Nagyon nem volt hétköznapi. Es nagyon pozitív volt


Ahogy romlott a kapcsolat ugy kezdett el szavakkal terrorizálni, köztuk az a mondat is elhangzott, hogy: "ahogy mi megismerkedtunk/összejöttünk az semmi volt ill egy kész vicc. Röhej."


Vagy a másik:

Nagyon keszult hogy találkozzunk, nagyon várt, odakoltoztem telt mult az ido etc, megint vmi baja volt es azt vágta hozzám "savanyu"fejjel húzott szájjal ledegradálva: "legközelebb már tudom kit várok"


Vagy. Munkahelyemen csak kolleganoim voltak (azaz ffi nem), es egyszer provokativan azt mondta mutassam már be nekik őket szeretné "nagyon közelről"megismerni őket (célozva arra hogy megcsalna)

Probáltam elütni az élét, igy annyit mondtam rá kímosolyogva (debella idos kollegaim voltak)hogy te valszeg nem tudod mit akarsz;)

Erre szemtől szembe nagy komolyan azt fekelte:"de nagyon is jol tudom" (azaz szandekosan szemét akar lenni velem, vagy nem erdekli igy is ugyis megcsal)


Vagy

"Csak azert nem kell tartanod, csak azert nem bántalak, nem utlek meg, mert en nem az vagyok, aki nőt bánt" (es nem is volt agresszor soha fizikai ertelemben)


A sok ilyenbol soha de soha nem ertettem miert kapom. Miert szol be, mi baja van. Csak azt ertettem hogy valamiert meg akar bántani.


Egyedul a kolleganos dolog dereng, ugyanis senkinek (haverok baratok kollegak azülők stb)nem mutattam be es ez nagyban sértette. De ezt se mondta egyenesben. Sőt. Szinte soha nem beszélt egyenesen, ergo soha nem voltam kepben mi baja, igy nem tüskék maradtak bennem, hanem kérdőjelek.


Alapbol sajnálom hogy nem tudom mivel de megbántottam javareszt valszeg, nem állt szándékomban provokálni vagy bármit elcseszni.


Az jogos sérelme hogy nem mutattam be, de szoval ilyen kapcsolatban ami ennyire kvázi instabil, ugy ereztem korai is lenne, majd később.


Szoval nem kiábrándultam, hanem sajnálom, hogy tudtomon kívul valojában elcsesztem.

2021. júl. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%

Ja es millio ilyen mikor rébuszokban terrorizalt. Es a felét se értettem mi baja.

Csak kiragadtam párat.

2021. júl. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Szívbajom volt, és amikor mondtam, kísérjen el kivizsgálásra, azt vágta hozzám, "oldd meg egyedül, nagyfiú vagy már" ... miközben a srác, akivel akkor ismerkedett, azt minden szarért elkísérte. Érthető, szétesőben voltunk, de ez akkor is fájt tapasztalni, hogy aki addig mindent jelentett nekem, annak én semmit és lecserélt mint egy villanykörtét.
2021. júl. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
Nekem mist jelentette be, hogy sohasem szeretett, kár volt összeházasodnunk. 28 éve vagyunk házasok . . . Most volt egy nagyobb műtétem. Mikor kijöttem a kórházból /rákos vagyok, voltam.../.akkor mondta.
2021. júl. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
nem emlékszem ilyesmire. Ezek szerint nem maradt bennem. Visszatekintve a szakítások is rendben voltak. Úgy kellett nekik, ha nem voltam nekik elég jók:)
2021. júl. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Amikor volt egy súlyos bőr betegségem, hónapokon át, egyszer csak azt mondta hogy neki mennyire elege van az én betegségemből. Mint ha én tehettem volna róla. A másik hogy a fejemhez vágta hogy én a gyerekünk születése óta csak meresztem otthon a picsám. Ez a kettő ami mai napig bennem van, mert nagyon nem így van.Valahogy mindenki észre vette nálunk a mindennapi friss főtt ételt, hogy mindent én csinálok 95 % ban,csak ő nem.
2021. júl. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Sok minden volt, de ami nagyon megmaradt, mikor közölze, hogy szar nő, szar anya vagyok és hogy engem nem lehet szeretni, mert velem csak érdekből lehet együtt lenni, hiszen rám nem kíváncsi senki. Ezt úgy elültette bennem, hogy azóta sem hiszek senkinek.
2021. júl. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%

"Direkt buktál meg a forgalmin."

Rögtön, miután leírtam neki, hogy hát ez nem nyert. Sértett a feltételezés, ő pedig elvileg onnan szűrte le, hogy előtte való nap mondtam, hogy valszeg nem lesz meg, mert még nem megy annyira jól a vezetés. Akkor is, nem ezt vártam első reakciónak. Megtette volna mondjuk egy "sajnálom, legközelebb meglesz." Neki sincs amúgy jogsija, szóval nem olyasmiért mondta, mert nem tudja elképzelni, hogy valakinek nem megy jól.


Aztán megittam egy pohár forralt bort anyukámmal egyik hétvégén, este, és picit megütött. (Igen, ennyi megütött, nem mindenki bírja a piát.) Tudni kell, hogy én a vidám, vicces vagyok becsiccsentve, nem az agresszív fajta. Ennek ellenére Messengeren közölte, hogy ha alkoholista leszek, akkor szakít velem. (?) Ennyitől alkoholista. Slusszpoén, hogy hétvégén hozott sört, megittuk, és utána kérdezte, hogy gumi nélkül mehet-e. Eddig szidta a megszakításos módszert, előtte mondta, hogy szerinte ostoba, aki úgy védekezik, és ő biztosan nem merné... Mondjuk szerintem ezen a ponton direkt fel akart csinálni, más jelek is mutattak erre. Pl. sokat beszél a kollégák gyerekeiről. Igen ám, én is szeretnék gyereket, csak nem tőle.


Azóta ex. Végül én szakítottam vele. A szakítási fenyegetései előtt ő akart velem maradni, könyörgött, hogy beszéljük meg, mert ő szeret, stb. Aha, szeret.

2021. júl. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%

"Nem tudom mit gondolsz, de teljesen átlagos vagy."


Aki ismer, egy pillanatra sem használná rám az átlagos jelzőt. Ő viszont soha nem látta az értékeket bennem.

Most van egy átlag nője, mondogatja is mennyire rosszul ítélt meg engem.

2021. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!


Én megbízták v.kiben és késő jöttem rá hogy érdekből van velem. Mikor megvontam az érdekét már nem mondta hogy szeretlek és ilyenek. Nyitott könyv voltam neki. Elmúlt, de azóta sem tudok nőben, emberben bízni.

2021. júl. 28. 08:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!