Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz ingerült ha felhozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz ingerült ha felhozom a találkozást?

Figyelt kérdés
Egy ideje online ismerkedem egy férfival.Én bátor fajta vagyok, a szimpátia kölcsönös, ő célzott arra hogy milyen jó volna ha ott lennék vagy ő itt. (Van köztünk távolság.)Én pedig eddig kétszer kérdeztem meg, hogy mikor találkozunk? Mindkét esetben ingerült lett. Miért? Én arra gondolok hogy valójában csak ámított, és a valóságban nem akar velem találkozni, hiába állitja az ellenkezőjét. Miért ingerült ha felhozom a találkozást? (Már én kezdem hülyén érezni magam, többet erről kérdezni nem fogom.)
2021. júl. 29. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet, hogy csak szórakozik? Esetleg van párja?


Sajnos en is jartam igy es baratnoje volt.

2021. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Hát pontosan azért, mert nem akar találkozni, sunnyog valamiért.

Ne vesztegess rá több időt.

Jó esetben mindkét fél várja a mielőbbi találkozást.

2021. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is az van hogy nem akar velem találkozni.
2021. júl. 29. 15:24
 4/16 A kérdező kommentje:
Még én érzem rosszul magam attól ha rákérdezek. Illetve többet ezt nem fogom tenni.
2021. júl. 29. 15:25
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is futottam ilyen férfibe, aki csak a virtuális világba akart létezni/maradni. Ahogy rájöttem erre, be is fejeztem vele.
2021. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Legrosszabb esetben két hét után biztos találkozok valakivel, optimális esetben egy hét.... ha több mint két hét az kb off


Én vagyok a férfi én hívom el ez azért még hozzátartozik, már a tény , hogy te hívnád gáz az ő részéről és erre csak mellébeszél.

2021. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem írd meg neki, hogy ekkor és ekkor itt és itt találkoznál vele. Amíg erre nem írja, hogy "oké" vagy hogy "ne akkor, hanem másnap, mert aznap nem érek rá", hanem terel, ideges lesz és effélék, nos, addig ne is reagálj többet az irományaira. És ha 4-5 nap alatt se szánja el magát a találkozásra (ha nem akkor, hát egy másik időpontban), akkor végleg fejezd is be vele, ne is olvasd tovább a szövegelését.
2021. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Annyi ilyen csávóka van fenn! Feleség vagy anyuka bekorlátozza.. hagyd recskázzon tovább.. értelmes férfi vágyik a találkozásra..
2021. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Csomóan vannak a neten, akiknek mindig "közbejön valami". Rengeteg ilyen hapsival leveleztem. 1-2 hét után ha nem tolja a randi-témát, akkor felejtős.
2021. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Az egojat melengeted a virtualis teren keresztul. Nem is akar tobbet. Sok ilyen van, mindket oldalon.
2021. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!