Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal? A párom dugdossa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? A párom dugdossa elolem a telefonjat...

Figyelt kérdés

Megcsal? A párom dugdossa elolem a telefonjat...

Reggel ha felkelek elfordulva irja be a kodjat...

Ha kérem tole pl hogy vissza nézek egy képet nemadja vmi kifogassal...

lassan 3 éve vagyunk egyutt de ez mar sok hiaba mondom neki hogy mit titkol azt mondja h semmit de mar csak azért se adja ide... a multkor felajanlottam neki hogy ide adja vagy szakitok vele azt mondta akkor se adja ide... Amikor meg mondom neki hogy ez nem normalis hat egy kapcsolatba ilyet nem lehet, akkor engem néz hulyenek...

én F31 vagyok ő L23

nem tudom mit tehetnék....



2021. júl. 30. 01:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk is kódos a telefonunk, de egymás ujjlenyomatát is bevittük, meg a kódunkat is tudja a másik. Felőlem bármibe belenézhetne, nem teszi. És ha tenné sem zavarna.

A párom az akivel mindent megoszthatunk egymással, nincs olyan amiről ne tudhatna. És nem akarnám, hogy azt higyje, van titkom előtte.

2021. júl. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%
Én nő vagyok, intorvervált, a pátom extorvervált. Ő nem bánná ha belenéznék a telefonjába, olvasnám a kommentjeit. De soha nem nyúlok hozzá, ha pl egy telefonszámot keresek nála, akkor engedélyt kérek. Nekem sincs titkolnivalóm. De! Mivel én ilyen vagyok, nem szeretném, hogy pl. a barátnőimmel való beszélgetéseket látná bárki. Nem mintha kibeszélném őt. Én a beszélgetéseket mindig törlöm ezért.
2021. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
40%

Bírom ezt a sok privát szféra dumát.

Semmi másról nem szól a dolog csak én,én,én...

Egy kapcsolat meg az lenne,hogy mi.

Persze,hogy nem normális dolog a másik telefonjában turkálni vagy ezen keresztül kontroll alatt tartani.

De azért,ha valami kiveri az ember szemét és jajj nem kérem hogy mutassa meg,mert még a végén a privát szférájába taposok két lábbal...

Száz emberből kettőnek talán van olyan kapcsolata,hogy megvan az a fajta bizalom és egyenesség, ami miatt fel sem merül ez a mutasd a telefonod téma.

Azok viszont nem osztják az észt a magánélet jogához való szentségről.

Mindenki más meg önző,simliskedő és próbálja hülyére venni a másikat egy ilyen ócska szöveg mögé bújva,mer' a bizalom...

Ja ! 50-50 % kéne a bizalmon alapuló kapcsolathoz két oldalról.

Az őszinteség meg a bizalom a legelcsépeltebb szavak közé tartozik.

Mindenki tudja hogy mit jelent,de alig van olyan ember,aki érzi is a súlyát.

2021. júl. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
62%

Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy eggyé válik két ember. Én sem adtam meg eddig soha egy páromnak sem a facebook meg telefon jelszavamat. És nem is kértem én sem tőle. Ha kéri, hogy mutassam meg megmutatom a beszélgetéseket, de nekem is vannak olyanok, amik csak rám és a barátnőimre tartoznak.


Volt egy barátnőm régen, aki már ilyen undorítóan összeolvadt a pasijával, és az is tudta az összes jelszavát mindenhova. Történt egyszer, hogy nekünk meg volt egy Messenger csoportunk a barátnőimmel, és ott osztottunk meg mindent egymással. Többek között ebbe az Új fehérneműkről készült képek (magunkon) is beletartoztak, meg további ilyen érdekességek, titkok, egészségügyi problémák.. És egyszer csak látom, hogy barátnőm facebookjáról beleír a faszi, hogy "Sziasztok, Sanyi vagyok. :D"

Rohadtul kiakadtam, de szerintem mondanom sem kell, hogy a többiek is. Nem, egyszerűen csak nem. Ilyen nincsen. Attól még, hogy együtt vagytok, még két külön ember maradtok, és nem olvadtok eggyé, mint a baktériumok, basszus.

Nem nézünk bele privát üzenetekbe. Ez olyan, mintha találkoznál a haveroddal, a másik meg bebújna a növény mögé, és hallgatózna. Nem.

2021. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
37%

Ezen az oldalon , ha a férfi nem adja oda a nőnek a telefonját óránként ellenőrzésre, akkor egy rohadt féreg. Tuti megcsalja a nőt.... ! Fordítva! Úgy már nem működik. Semmi köze a férfinak a nő telefonjához. Az a fáj szent. Sose dug félre...stb..

Nincs is kettősmérce.

2021. júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, ezzel változott-e a viselkedése vagy mindig ilyen volt. Nekem is volt olyan párom akinek az elejétől kezdve természetes volt, hogy nyomkodhatom a telefonját, meg olyan is akinek nem. Ha hirtelen lett ilyen, valamit biztos takargat.
2021. júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
24%
Az a faj
2021. júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
75%
15# Ebből csak eggyes egyedül te csinálsz kettős mércét, rajtad kívül senki más.
2021. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy jól működő kapcsolat :D te a csajod telefonjában akarsz kutakodni, ő meg egy buta liba, aki rá van gyógyulva a mobilra. A korkülönbséget meg már meg sem említem :D
2021. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

nők nem jól hazudnak nyomásos helyzetben, ex barátnőm sem adta oda a telefonját amikor feltűnővé vált a nyomkodás .. aztán már szexelni sem akart. A legtöbb nőnek ilyenkor már van valakije vagy elkezd előre kialakítani egy kapcsolatot aztán úgy tesz szakítás után mint ha rá pár hétre vagy 1 hónapra ismerné csak meg a férfit.

Jobb ha szakítasz, erre megy ki az egész, figyeld a jeleket ha távolság tartó akkor már ennyi volt a kapcsolatnak.

2021. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!