Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal? A párom dugdossa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? A párom dugdossa elolem a telefonjat...

Figyelt kérdés

Megcsal? A párom dugdossa elolem a telefonjat...

Reggel ha felkelek elfordulva irja be a kodjat...

Ha kérem tole pl hogy vissza nézek egy képet nemadja vmi kifogassal...

lassan 3 éve vagyunk egyutt de ez mar sok hiaba mondom neki hogy mit titkol azt mondja h semmit de mar csak azért se adja ide... a multkor felajanlottam neki hogy ide adja vagy szakitok vele azt mondta akkor se adja ide... Amikor meg mondom neki hogy ez nem normalis hat egy kapcsolatba ilyet nem lehet, akkor engem néz hulyenek...

én F31 vagyok ő L23

nem tudom mit tehetnék....



2021. júl. 30. 01:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
47%

ezen az oldalon nagyon sok a megcsalós nő.. lepontozzák a jó válaszokat is !

Nem kell oda adnia a telefonját óránként, de hülyét sem kell csinálni senkiből, akkor kerek perec meg kell mondani van valakim ennyi !

2021. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
En ferfi vagyok, es soha nem dugdostam a kodomat is tudja, bar nem is titkolok semmit elotte. Bar ha hozzanyul is engedelyt ker mindig, de oda adom neki szivesen, es o is odaadna, elvileg tudom a kodjat is, de aranyhal memoriam van neha, szoval nem tudom mi volt :D szerintem ha nagyon dugdossa az ultra gaz, es gyanus, mas esetben nem nezegetjuk egymas telefonjat engedely nelkul es nem serul a privatszfera sem. Erre ra fog menni a kapcsolatotok amugy most latom.
2021. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
17, Te ökör...biológiai óra megvan? Mi a faj fogalma?
2021. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

De meg ha valamit titkolok, akkor pl egy olyan beszélgetést törlök, ennyi eszem lenne.

Ilyen volt vagy ilyen lett?

Nekem eszembe se jutna a párom teloját nézni.

Ha ilyen gondok vannak, akkor nem azért kuka a kapcsolat, mert nem nezheted meg a teloját pl.

2021. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanaz a helyzet, mint #11-nél.

Ha meg valamit meg akarok nézni úgyis szólok neki, pl hogy "drágám töltőn vagyok gyorsan kell a tiéd, mert épp főzök és nem tom mennyi só kell stb" és szívesen odaadja.

2021. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Tuti pali van az ügyben. Készülj....


"Csak a szakítás után ismertem meg".

2021. júl. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Több,mint valószínű,hogy titkolni valója van.Ha ez szimplán csak arról szólna,hogy "privát zóna" mégis mi olyan dolog lenne,amit semmi szín alatt nem láthatsz,közel három év után? Esetleg az jöhet még számításba,hogy ha mondjuk alapból extrém féltékeny vagy,akkor elege van belőle,hogy mindenkiben és minden szituációban riválist látsz.De alapból egyik nő sem az új parfümjét,táskáját vagy a barátnőjével való közös képet szokta rejtegetni a palija előtt...más férfiakkal kavar,téged beszélnek ki a barátnőjével,ilyenekre gondolj.
2021. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ja, az is gáz ha téged beszél ki. Önmagában nem az, csak ha veled pedig nem beszél róla, mi a problémája.
2021. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!