Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele? Elszánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele? Elszántam magam, csak öngyilkossággal fenyegetőzik állandóan.

Figyelt kérdés
Képzeljetek el egy lányt aki idegesítő, és sokat beszél, ezt vegyétek négyzeten, és megkapjuk az alanyt..... Az a problémám, hogy állandóan idegeskednem kell miatta, és kezd az egészségem kárára menni, már próbáltam rávezetni, hogy szakítanunk kéne, de öngyilkossággal fenyegetőzött, az meg a másik oldala hogy sajnos osztálytársam.... Nem tudom mit tegyek... Félő hogy emiatt megutálnak osztálytársaim, vagy ne adj isten tényleg megöli magát... Hülye voltam h járni kezdtünk....
2010. aug. 28. 19:15
1 2
 11/12 Opheliac ***** válasza:
Vidd el randizni egy magánrendelőbe pszichológushoz,vagy akaszkodj rá jobban mint ő, csinálj olyan dolgokat sorozatban amit nagyon utál:)
2010. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, h túl buta, hogy fölfogja a célozgatást... Néha azt se érti amit egyértelműen mondok neki... Sztem az lesz, h hirtelen mindig eltűnök suli után..... És közben is mással foglalkozok... Am az egész osztályból csak én tudtam szegényt elviselni.... Csak azért utálhatnak meg, mert "csak úgy eldobom"... Sajnos tele van pletykagéppel az osztály....
2010. aug. 29. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!