Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSETEK! Arra szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! Arra szeretnék rájönni milyen egy unalmas kapcsolat?

Figyelt kérdés
Hello:) Én még sose tapasztaltam milyen lehet ha egy csaj belém zúg és "unalmas" de mások mondták már és csak annyit mondtak "majd megtudod" de én ezt NEM HISZEM EL. Én nem tudok megunni senkit mindig érdekel a párom és szeretem ha éppen van valakim. Nem volt még komoly kapcsolatom 20 éves srác vagyok. Írjatok tapasztalatokat. Köszi
2010. aug. 28. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
ez csak komoly, hosszú kapcsolatnál jön elő, és akkor is csak akkor ha legalább az egyik fél elvesztette érdeklődését a másik iránt, és semmi értelme halogatni a szakítást.
2010. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez akkor van ha hosszabban vagy együtt vaéakivel emrt az elején még eljártok ide-oda randi céljábol de van hogyha valakik sokáig vannak együtt annyira monotonok elsznek h abbol állnak ki h találkoznak együtt vannak sexelnek tv-znek iylesmi és ennyi az egész
2010. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor mindig ugyanazt csináljátok.


Képzeld el a rutinba süppedést, amikor kb. úgy néz ki a dolog, hogy megvan melyik nap találkoztok, és előre tudod, hova mentek, mit csináltok, még azt is, mit mond majd. Tudod, hogy ha szombat van és 11 óra, akkor bizony 5 percen belül szex lesz, először megcsókol, aztán leveszi a pólódat, 5 perc csókolózás, 10 perc előjáték, 5 perc szex, ugyanabban a pózban, utána egy film, szigorúan ugyanaz a műfaj mint mindig. Vasárnap, későn kelés, rántotta, séta, bolt, fél óra beszélgetés ugyanazon a padon, ahol mindig. Aztán séta haza, egy film a szokott stílusból, egy kis játék (mindig ugyanaz), majd közös fürdés, kiszámítható szex, ugyanaz a vacsi mint minden héten. Csütörtök, délután találkozás, kis séta, szokott kaja a szokott helyen, szokott film, rutinszerű szex. Péntek, a szokott emberekkel a szokott ital a szokott helyen, ugyanaz a beszélgetés, és percre tudod, mikor mi következik.

2010. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 19:42


De én pont hogy imádnám az ilyesmit mivel mindig sürget az idő valamerre (őt) és alig van idő normálisan beszélgetni mindig van minden csajnak valami más elfoglaltsága. Sose volt még komoly kapcsolatom hol 2 hétnél tovább tartott volna és azt untam meg hogy nem érdeklődik egyáltalán. Unalmas nekem az hogy sose kapom meg őt igazából. Futnak rohannak sietnek mindenhova.

2010. aug. 28. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
batya te még a 20 éveddel ne akarj oktatni,mert csak hülyét csinálsz magadból...
2010. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezt most nem értem mire mondtad. 20 évesen már minden haveromnak volt fél évnél tovább tartó kapcsolata.
2010. aug. 28. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj ilyet, mert borzalmas... Mikor van idő beszélgetni, és mászkálni, az jó. És jó, amikor van valami stabil az életben. De amikor SEMMI újdonság nincs, mindig ugyanarról beszéltek, ugyanott vagytok, az borzalmas. Kell a stabil dolgok és a nyugalom mellé változatosság is.
2010. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én ezt nemhiszem el ....:D nekem mikor lesz ilyen? :D

imádnám :P

2010. aug. 31. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!