Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyankor mi van ha én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mi van ha én nem akarok találkozni még barátnőm szüleivel, egyszerűen nincs kedvem ehhez?

Figyelt kérdés
Nem akarok elmenni hozzájuk. Barátnőm folyton ezzel jön hogy látni akarnak. De nekem ehhez nincs kedvem én nem szoktam bemenni más házába, utálom az ismerkedést nem akarok velük ebédelni. Őszintén nem is vagyok rájuk kíváncsi. Én nem szoktam ilyeneken részt venni. Nekem kínzás. Na most ilyenkor mi van most legyetek okosak és mondjátok valami jót. Már nem tudok mit kitalálni barátnőmnek miért nem tudok menni.

2021. aug. 5. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha komoly kapcsolat és tart pár hónapja, akkor hébe-hóba kibírsz 1 órát nem? A barátnőddel is utáltál ismerkedni? Vagy csak úgy gondolod, nem vagy nagy durranás...
2021. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Megint egy lány, aki kifogta a szőke herceget fehér lovon.. ja nem:D
2021. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Egy kapcsolat nem csak rólad szól.
2021. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nincs kedvem ilyenekhez.
2021. aug. 5. 16:21
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Durcás kisgyerek. Ninnnnncssss kedvem!!!! Mint valami csecsemő. 1 órát kibírsz, felnőtt ember vagy.
2021. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Felnőtt ember nem viselkedik így, olyan vagy, mint egy hisztis óvodás. Ha szereted a barátnődet, akkor ennyit megteszel érte. Különben inkább maradj szingli.
2021. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Mióta vagytok együtt? Ha pár hónapja, akkor mondhatod, hogy korai.

A nincs kedvem felnőtt embereknél nem indok, az élet tele van olyan dolgokkal, amihez nincs. Összeszorítod a fogad, és elmész!

2021. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a gyernőtt áradat? Baszki szereted ezt a nőt, vagy sem?

Fontos vagy neki, ezért akar elvinni a szüleihez. Mintha kínoznának, úgy csinálsz. Szedd össze magad és bírd ki azt a pár órát. (fél évente talán belefér)

2021. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem komoly kapcsoaltban fontos, hogy a párom megismerje a szüleimet. Ha húzza a száját, nincs kedve, akkor ennyi, nincs keresnivalünk egymás mellett. Nekem fontos a családom is ugyanúgy, és fontos hogy ők és a párom találkozzanak.
2021. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
És ez nem is az utolsó alkalom. Szóval keress egy árva lányt inkább.
2021. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!