Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegán lányok, ezen mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegán lányok, ezen mennyire akadnátok ki? Ismerkedéskor bekamuztam hogy vegán vagyok csak h imponáljak. De már kezd elegem lenni a húsmentes kajáktól és lassan el kéne mondanom neki az igazat?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy ráadásul a húst hússal eszem és a zöldségek nagy részét nem is szerettem régen. Most se vagyok érte oda.

Mióta randizgatunk, többször voltunk ilyen éttermekben, ideig-óráig oké, de most kezd komolyra fordulni a dolog. Egyre rosszabb lesz, egy hazugság spirálba kerültem így.


És jövő utáni héten elutazunk 5 napra és meg fogok őrülni ha ott is el kell játszanom hogy nem eszek húst. Már az összeköltözés is szóba jött, és teljesen kiakadtam h mostmár örökre vegán maradok, és titokban kell húst ennem.


2021. aug. 6. 22:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha hazudozni volt képed, akkor ahhoz is legyen, hogy viseld a következményeit. Megérdemled.
2021. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok híve a félrevezetésnek, de ha a te gyomrod bírja, eljátszhatod, hogy gondolkozol rajta, hogy visszatérsz a vegyes táplálkozásra.
2021. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Utóbbi hetekben volt hasonló kérdés. Tényleg ennyire sok önámító van? Hazugságra kapcsolatot építeni? Nem vagytok normálisak. Itt az ideje, hogy színt vallj: Leülsz vele egy nyugodt pillanatában és elmondod neki, hogy te valójában eszel húst, csak "imponálni akartál" neki. El tudom képzelni, hogy kidob a francba (nem a húsevésért, hanem mert hazug vagy), de akkor legalább lesz esélyed egy újabb kapcsolatnál őszintén indítani.
2021. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 harebell ***** válasza:
100%
Nem az első vagy, aki ismerkedéskor valamilyen hazugságspirálba kerül, és nem is az utolsó. Ha szerencséd van, tanulsz belőle.
2021. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok vegán, de ha az lennék, nagyon kiábrándítana ez. Nem az hogy nem vagy vegán, hanem az hogy kamuztál.
2021. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a csaj eszrevette mar. Vegan vagyok kb es kiszurom,ha vki hust eszik. Mas az izerzekelese es a szaglasa.

Meg latszik vkin,h elvezettel eszi a zoldsegeket vagy kenyszerbol.

2021. aug. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%

Szar ez a hazugság. Jobb minél előbb kikerülni belőle. Valószínűleg sejti...


Lehet rosszul sejtem, de a kérdés hangvétele alapján én azt gondolom, hogy egyáltalán nem is érted miről szól a vegánság. A vegánok nem húst nem esznek, sőt a vegánság egyáltalán nem az étkezésről szól!! Hanem arról, hogy az állatokat érző lényeknek tekintik, így elfogyasztani, kihasználni őket bűn!! Tehát az állatoknak az ember által érintetlen vadonban a helyük. Sőt, egyesek szerint még nekünk kéne kipisztulnunk az állatok érdekeiért, de ez már nagyon szélsőséges.

És csak ennek következtében van az, hogy semmilyen állati eredetű terméket nem esznek (nem csak húst, hanem semmit! Csak növény és gomba.), elfogadhatatlannak tartják. Tehát állatkínzásnak számít nekik az, hogy vannak pl tejelő tehenek, sőt már maga az, hogy ilyen állatot mesterségesen kitenyésztettünk, és önző célokra használunk, az szerintük bűn és elfogadhatatlan. Az étkezés része az csak egy köbetkezménye a vegánságnak tehát.


És ezt biztosan észrevette már rajtad, hogy nem stimmelsz. Talán abban reménykedik, hogy megtérsz vele, vagy valami... lényegtelen. Csak beszéld meg vele! Mielőbb!


Illetve majd kérlek számolj be róla, hogy mi történt. Kíváncsi vagyok, hogy ilyen helyzetet hogyan kezeltek. Súlyos ügy, nagyon nehéz.

2021. aug. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
10%

A vegansag a fogyasztói társadalom uj vallása hogy elforditsa az emberek részvétét a többi ember felől a hasznoallatok felé.

te is szeretnéd ennek áldozni az életed?

2021. aug. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

8


A részvét olyan hogy csak az emberek fele vagy csak az állatok fele érezhetem?

2021. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
9 érezni sokmindent lehet egyszerre, de a lényeg a tettekben nyilvánul meg.
2021. aug. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!