Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok ennyire éhes a...

Miért vagyok ennyire éhes a húsmentes reggeli után?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vegán, de most egészségügyi szempontból kipróbáltam, hogy 3 napig állati fehérjementes reggelit eszek, 4 napig a normál eddig megszokott jó zsíros házikolbászt fehér kenyérrel, tudom nem a legegészségesebb, de délig ellát enerigával.

Mivel laktózérzékeny vagyok nehéz a helyzetem egyébként is.

Most ami alternatívát kipróbáltam rizstej + gabonapehely (ez a sima nestlé) na de azt otthon vettem észre rajta hogy 25% cukor.

Még az nem is lenne akkora baj, de megeszem és már 9:30 kor éhes vagyok.


Egyébként 173 cm hez, 65 kg vagyok és 28 éves férfi. Még ilyen kis súly esetén sem ér semmit az a reggeli? Vagy csak már nagyon hozzávagyok szokva a húshoz?



2021. júl. 29. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs benne semmi kalória.
2021. júl. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A főleg a zsír a kolbasz+kenyérben ami délig ellát energiával.

Ha ezt húsmentesen ki akarod váltani, akkor valami olajos cucc kell, pl mogyoróvajas kenyér, vagy siman egyél olajos magokat.

2021. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ha nincs benne semmi kalória miért írják rá, hogy ez kell az ideális reggelihez? ez dühítő


a mogyoróvajas kenyérből ugye nem nutellára gondoltál vagy ilyen cukrosra? ha van olyan változat is ami nem cukorbomba akkor jó lehet


olajos magvakat szoktam enni, most makadámidiót vettem de az nagyon drága, meg tökmag, mandula, kesudió ezeket is szoktam, csak étkezés mellé vagy esetleg nassolásként, mert akkor ipari mennyiséget kéne megenni hogy jól lakjak, nem? :D

2021. júl. 29. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:

A nutellának köze nincs a mogyoróvajhoz.

A mogyoróvaj darált pörkölt földimogyoró, nálunk nem annyira elterjedt, de már minden nagyobb boltban lehet kapni.

2021. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!