Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegán lányok, ezen mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegán lányok, ezen mennyire akadnátok ki? Ismerkedéskor bekamuztam hogy vegán vagyok csak h imponáljak. De már kezd elegem lenni a húsmentes kajáktól és lassan el kéne mondanom neki az igazat?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy ráadásul a húst hússal eszem és a zöldségek nagy részét nem is szerettem régen. Most se vagyok érte oda.

Mióta randizgatunk, többször voltunk ilyen éttermekben, ideig-óráig oké, de most kezd komolyra fordulni a dolog. Egyre rosszabb lesz, egy hazugság spirálba kerültem így.


És jövő utáni héten elutazunk 5 napra és meg fogok őrülni ha ott is el kell játszanom hogy nem eszek húst. Már az összeköltözés is szóba jött, és teljesen kiakadtam h mostmár örökre vegán maradok, és titokban kell húst ennem.


2021. aug. 6. 22:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért probléma miatta feladni a húsevést, mert első összeveszésnél ahhoz fogsz nyúlni és még nagyobb vita alakul a beszélgetésből. Ha teszel valamit, elsősorban mindig magadért tedd, hosszútávon csak így lehetsz eredményes. Megjátszás egy kapcsolatban pedig nagyon rossz dolog, idővel azt veszed észre nem vagy önmagad és nem érzed jól magad. Benne van a pakliban, hogy kidob, mert nem szereted a húst, de ez azt is jelenti nem egymást keresitek.
2021. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%

hazugságra épülő kapcsolat; gratulálok, ebből nem jöhetsz ki jól;

esetleg elomndod hogy annyira de anniyra bjeöt, első látásra tudtam hogy ő az igazi, meg kell kaaprintanod, hogy mindent megtettél. és soe gondoltad hogy egy ilyen csodálatos, okos stb nő a tieed lehet és félsz hogy csak emiatt van veled, de most elmondod az igazat mert muszáj őszinte lenned, nem vagy képes neki tovább hazudni és bocsásson meg, de tényleg nagyon meg akartad szerezni és csak vele akarsz lenni. és reméled hogy nem zavarja de néha nagyon megkí@őnod és szívesen eszel vele ilyen kajákat merthogy mennyire megváltoztatta a szemléleted és meglepően finomak és ezt meg azt a zöldséget is megszeretted miatta, de azért hiányzik és nem akarsz nkei hazudni, azt nem bírnád


nálam a hazugsáhg az kizáró, de valami ilyesmivel esetleg célb érhetsz. de semmiképp se úgy közelísd meg hogy milyen rosz neked hogy hazugságspirálba kerültél

2021. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Paraszt vagy kérdező. Biztos értékelni fogja a lány, hogy a kezdetektől hazudtál neki. Függetlenül attól, hogy ez nem olyan nagy dolog, mégiscsak egy hazugságra alapoztad a kapcsolatokat. GG
2021. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
17%

Anno az egyik barátnőm összejött egy vega sráccal, nem volt gond mert külön főzött neki finomat. 20 éve nem evett a srác húst, amikor is egyik este hazaállított egy tálca baconnel, hogy akkor ő ezt most megeszi.

A barátnőm meg csak elkerekedett szemmel ült az asztal másik oldalán, ahogy lehúzta fehér kenyérrel és hagymával.

Azóta is húst eszik.

2021. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

Vigyázzatok! Ez a tèma èrzkenyebb mint a vallás😁


Pakolj be pàr rúd Pick szalàmit, meg beefjerket


De amúgy hogy nem làtta rajtad? - bmi meg ilyenek


Egyesek cigizni járnak ki okosba, te hambizni fogsz 😁

2021. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!