Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látjátok ezt ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy nagyon rossz kapcsolatnak lett vége, röviden sokáig.turtem ugy hogy az arcomba hazudott az illető es megvert sokszor. 2 évig tűrtem es mindenem oda adtam aztan kilettem semmizve. Terrorban tartott kiabált velem , szamon kert mindenről amit teszek. Noss nehezen de véget vetettem neki. Megismertem egyfiut. Aki az ellentéte , gyengéd kedves , sose bántana. Viszont idő közben 3 hónap alatt mar jön ki rajta valami ami eléggé aggaszt ..semmilyen bizalma nincs felem a régi kapcsolataiból kiindulva. (Állandóak megcsaltak tényleg) és igy én szenvedek.

Gyanúsít

Allandoan kérdez hol vagyok biztos egy illetővel e...allandoan..

Bennem bekapcsolt a veszjelzes az előző kapcsolatombol kiindulva . Mit.kellene tennem ? Engedjem el ? Vagy ertsem meg hogy neki ez a bizalom dolog nem egyszerű.. ebbe viszont en nem tudok.bele nyugodni... tegnap baratnomnel.voltam a teraszon

Lehetett hallani ahogy a madarak csiripelnek. Felhív

Leteszi

Irja: biztos nem barátnődnél vagy mert hallom a madarakat. Én erre robbantam... totál kiakadtam. Végül o tiltott le. És én könyörögtem...mindig azt mondja en sose kozeledek ugy hozza ,3 hónap alatt..

Mondtam.neki hogy nekem ez egyáltalán nem olyan könnyű mivel 2 nehez ev áll mögöttem.. úgy erzem hogy állandóan Én ertsem meg hogy neki baja van neki nehez a múltja. És az én érzéseimet senki nem nezi

Mit gondoltok ? Mit tegyek? Mi a velemenyetek?


2021. aug. 8. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba, ha már az elején ezt csinálja ez csak rosszabb lesz.
2021. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fú, hát ez durva. Már a legelején ilyen, akkor miért vagy vele? Ezt komolyan meg lehet csinálni veled? Nem sértésből, de elég lelki roncs lehetsz, először rakd már rendbe magad kicsit, mielőtt bárkivel is kezdenél, mert így csak még jobban megnyomorítanak ezek az agresszív vagy passzív-agresszív emberek. Mert a mostani párod meg az utóbbi. És hidd el, az se jobb.
2021. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "csöbörből vödörbe" tipikus esete. Ugyanolyan bántalmazó kapcsolat előszobájában (vagy már kicsit beljebb is) vagy, mint az előző. Mázli, hogy elèg hamar kezdi kimutatni a foga fehèrjèt.

Azonnal szakíts, nem is kèrdès. Semmifèle rossz múltbèli tapasztalat nem jogosít fèl senkit, hogy így bán jön a másikkal, ellenőrizgesse, gyanusítgassa. Ha nem tud bízni, akkor nem való neki kapcsolat.

Szóval szakíts, ezen ne is gondolkozz.

A másik. Oka van annak, hogy sorozatosan ilyet fogsz ki. Nem ártana felkeresned egy szakembert, hátha kicsit helyre billene az önèrtèkelèsed, lelki világod. Hogy az előző rossz kapcsolatod is fel tudd dolgozni, rendesen lezárni.

Ez nem szègyen. Ha erre van szüksèged, márpedig igen, akkor erre van, ès igènybe kell venni.

Amíg ennyire rottyon vagy, gyenge önèrtèkelèssel, nem tudsz normális kapcsolatot kièpíteni.

2021. aug. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, és tűnj el az életéből.
2021. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, így nincs értelme. Pont egy jó kapcsolatra lenne szükséged, nem egy másik problémásra.
2021. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Csajozik. Azert feltekeny
2021. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg az elozonel is rosszabb lehet. Nyilt agresszio helyett paranoid kiszamithatatlan orult.
2021. aug. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az előző sokszor vert engem, pszichopata volt az tuti szerintem annál rosszabb nincs.

Viszont tudom hogy ő sose emelne rám kezet, bár ez nem javít a helyzeten tudom!

2021. aug. 12. 05:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod? mert az előzőre rá volt írva az első perctől, vagy mi?
2021. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, az előző fizikailag is bántalmazott, a mostani meg egyelőre "csak" verbálisan. Az sem jó. Sőt, talán mèg veszèlyesebb is, mert nehezebben èszrevehető, sunyin rombolja a lelked.
2021. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!