Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyesen döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
Van vagyis volt egy több mint 10 éves párkapcsolatom. Tegnap este csúnyán összevesztem a barátnőmmel a veszekedés oka az hogy a régi barátnőm is ide jött dolgozni és jóban vagyok vele ezért féltékeny a párom.a párom barátnője pedig mint aki ellenem van uszít kavarja a dolgokat hogy nekem ne legyen jó. Eddig türelmes voltam minden veszekedés után kibékültünk de amikor a párom elküldött a jó ku... a anyám pi... ba tegnap akkor azt már nem tudtam el tűrni neki. Mert aki anyámat a szájára veszi azt nagyon nem tűröm senkinek. Ezért szakítottam vele tegnap mert belefáradtam a sok veszekedésbe
2021. aug. 10. 13:12
 1/10 harebell ***** válasza:
75%
10 évet nem dob el könnyen az ember, de szerintem jól döntöttél.
2021. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

"és jóban vagyok vele"


Azért tudni kéne, hogy ez mit jelent. Beszélgettek a munkahelyen néha vagy közös programokat csináltok, flörtöltök. Azért nagyon nem mindegy.

2021. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak Te tudhatod Kérdező. A kiragadott jelenet alapján igen, abszolút megérett a szakításra a kapcsolat. Az is beszédes, hogy 10 év alatt nem vetted őt feleségül. Valószínűleg érezted te, hogy nem vele akarod leélni az életed. Ugyanakkor mi nem mérlegelhetjük helyetted az együtt töltött időt és a lehetséges jövőt. Te vagy/voltál a kapcsolatban. Nálad jobban egyikünk sem fogja tudni, hogy a legjobb neked.
2021. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

Nem döntöttél jól/bár ha az exet szereted igen.

10+ év után, ha féltékeny a párod szóba sem kellene az ex-el állnod, kérdem miért; közös gyerek van!? Ez nagyon egyszerű lett volna, mégsem tetted, ezzel kimutatva, hogy ő nem fontos.

2021. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Te mennyire örülnél, ha a barátnőd minden nap az exével hetyegne?
2021. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Úristen, anyukád szidása neked többet nyom a latban mint

a 10 évnyi kapcsolatod? Akár dühből is mondhatta,olyankor

elszaladhat az emberrel a ló...

Amúgy meg ez dolog csak a jéghegycsúcsa, és egy ok,

hogy kiderüljön, nem is passzoltok egymáshoz..

2021. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Közös gyerek nincs mert nem lehet gyerekünk. A barátnőm idősebb nálam és egészségügyi okok miatt nem lehet gyerek. Az ex barátnővel nem flörtöltem de együtt kellett vele dolgoznom jó pár alkalommal.
2021. aug. 10. 13:58
 8/10 anonim ***** válasza:
ha csak együtt dolgoztok, akkor túltolja a barátnőd, de a te reakciódból sem az jön le, hogy szeretnéd vagy egyáltalán fontos lenne neked.
2021. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tőled független okból kell az exeddel együtt dolgoznod és ezt el is mondtad neki amikor megtudtad, akkor sajnos túlreagálta. Az hogy dühében mit vág a fejedhez amiatt nem érdemes kiborulnod, ha felhúzod magad te is mondasz olyan dolgokat amit később megbánsz.

Ha lehiggadtatok, akkor a párod szerintem keresni fog és próbáljátok átbeszélni a történteket. Ha nem akarod a kapcsolatot rendbe hozni, akkor pedig te kezdeményezz találkát és köszönj el tőle.

Nekem azért ment szét 2 kapcsolatom is, mert a exemmel közös vállalkozásunk van és ezt nem nézték jó szemmel. Az egyik olyan féltékeny lett mellettem, hogy 10kg fogyott olyan szinten volt gyomoridege amiatt mert én megcsalom. Nem jó ilyen párkapcsolatban élni, a féltékenység megmérgezi az egészet.

2021. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kutyából nem lesz szalonna.


Nehogy újra összejöjjetek, mert abból csak még nagyobb galiba lesz.


Ezt most lezártad, maradjon is így.


A leírás alapján jól tetted.

2021. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!