Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket ez rosszul érintene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez rosszul érintene?

Figyelt kérdés
Párom szerette volna, ha veszek egy-két olyan ruhát, ami jobban kiemeli az alakom és mondta nekem, hogy rendelt nekem ilyen ruhát, csak nekem kell majd átvenni. Olyan 95%-ig biztos, hogy átvételkor nekem kéne kifizetni majdnem 10ezer forintot, nem ajándékba kapnám. Holott ő duplaanyit keres, mint én, és alapból mindenbe felesbe beszálltam. Akartam most neki ajándékot is venni alkalomra, ami szintén olyan 10-es körül lenne, de most nem tudom mi legyen. Ne vegyem át a ruhát? Csináljak belőle vitát? Én tűnnék anyagiasnak, közben csak arról van szó, hogy nekem az a ruha amúgy nem kellett volna, ha annyira abban akar látni, akkor vegye meg ő. Meg amúgy mintha még én költöttem volna eddig többet rá, közben nem vagyok olyan nagyon eleresztve. L

2021. aug. 12. 08:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben biztos hogy nem fizetném ki.
2021. aug. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ő akar benne látni, ő fizesse ki főleg mivel ő rendelte.
2021. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Én vitát csinálnék belőle. Ha anyagiasnak lát amiatt, mert nem tetszik ez a nem fair helyzet, akkor messze nem olyan értelmes, mint gondoltam.
2021. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Rendelt ruhát? Hát ha olyan ruhát akarnék, megvenném magam, ha meg ő akarja megvenni, fizesse ki. Mikor jön a ruha? Ha csomag jön, meg szoktam kérdezni, mennyit kell fizetni, mikor jön, ne a futárt szívasd. Miért nem lehet megmondani, hogy te nem akarsz ennyi pénzt ruhára költeni?
2021. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Vegye át ő, rendelje a munkahelyére, az anyjához, vagy egyszerűen adja oda neked előre a pénzt. Nehogy már olyan ruháért, ami neki tetszik, ő rendelte te fizess.
2021. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem akartam konfliktust generálni, mert épp csak kibékültünk egy vita után, de csak ki kell találnom valamit. Majd max nem érek rá átvenni, hátha elmegy ő érte. De majd még rákérdezek, hogy hogy gondolta a fizetést, de áh. Ha anyagiaskodik nekem sincs kedvem neki drága ajándékot venni, pedig olyat találtam ki, aminek biztos örülne.
2021. aug. 12. 08:48
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Kèrdezz rá, hogy kifizette-e, mert ha nem, akkor köszönöd szèpen, nem veszed át. Mert ha valamit neked kell megvenned, akkor szeretnék te eldönteni, hogy mi legyen az, ès te választani. Ennyi.
2021. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

"de csak ki kell találnom valamit."


Mièrt nem lehet egy ilyet nyíltan ès őszíntèn megbeszèlni? Ha nem lehet, mert vita lesz belőle, ès nem tudja belátni, hogy ez nem fer, nem rendelkezhet így a te pènzeddel, akkor ő színtelen leszek, ez a kapcsolat megèrett a szakításra.

2021. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

6-os Már eleve probléma, hogy meg akarja változtatni az öltözködésedet. Ez messze nem az anyagiakról szól, hanem elvekről.

Neked nyilván eszedbe nem jutna fordított esetben megtenni, mivel normális ember ilyet nem csinál. Gondolkozz el azon, hogy milyen emberrel vagy együtt, mert ez csak a kezdet, lesz rosszabb is!

2021. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, mekkora tróger.

Meg akarja változtatni az öltözködésed, és még te is fizesd ki...

2021. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!