Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket ez rosszul érintene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez rosszul érintene?

Figyelt kérdés
Párom szerette volna, ha veszek egy-két olyan ruhát, ami jobban kiemeli az alakom és mondta nekem, hogy rendelt nekem ilyen ruhát, csak nekem kell majd átvenni. Olyan 95%-ig biztos, hogy átvételkor nekem kéne kifizetni majdnem 10ezer forintot, nem ajándékba kapnám. Holott ő duplaanyit keres, mint én, és alapból mindenbe felesbe beszálltam. Akartam most neki ajándékot is venni alkalomra, ami szintén olyan 10-es körül lenne, de most nem tudom mi legyen. Ne vegyem át a ruhát? Csináljak belőle vitát? Én tűnnék anyagiasnak, közben csak arról van szó, hogy nekem az a ruha amúgy nem kellett volna, ha annyira abban akar látni, akkor vegye meg ő. Meg amúgy mintha még én költöttem volna eddig többet rá, közben nem vagyok olyan nagyon eleresztve. L

2021. aug. 12. 08:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%
Azért részben jó látni, hogy mennyi agyhalott van kapcsolatban. Talán ezek a jóképességűek lepasszolása után esélyt kapnak az egyszerűbbek. Ezeken mindig kiégek, hogy lehet valaki ennyire szrrágó. 🙄 mindegy én magamból indulok ki, eszembe se jutna veled kifizettetni, ha már én akarom látni rajtad... Érdekes azért, beszéld csak meg vele!
2021. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, eszemben nem lenne kifizetni valamit, amit nekem rendeltek, de nem fizettek ki :D. Majd ÉN eldöntöm, hogy mit veszek magamnak a saját pénzemből. Ha a pasim valami olyan ruhában akar látni, amit én semmiképpen sem akarok hordani, akkor az minimum, hogy megveszi ő.

Én kerek perec megkérdezném, hogy oké, de ugye nem kell fizetni a futárnál? Ha azt mondja, hogy de, akkor megmondanám, hogy ok, de adja ide az árát. Ha nem akarja, akkor meg megmondanám, hogy ne gazdálkodjon a pénzemmel.

Neked meg meg kéne tartanod a határaidat, de én ennyi alapján nem tudom, mit akarsz ettől a jóembertől.

2021. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
94%

Egész egyszerűen kérdezz rá, kifizette e?

Ha nem, akkor kérd el az árát.

Mit vegyél neki, mit nem,anyagiaskodsz vagy nem...ilyen jatszmakbol áll a kapcsolatotok?

Fárasztó lehet ezzel az emberrel lenni...

Agyalj kevesebbet, és tiszta egyenes kommunikáció.

Ha erre nem képes a forma, bizony el kell gondolkodni a folytatáson!

Mióta éltek együtt?

Mi az,hogy te többet költöttel eddig rá?

Konkrétumot!

2021. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%

95% biztos, hogy neked kellene kifizetni, ezt miből gondolod? Márpedig én azt mondom, nincs olyan tapló a földön, aki megtenné, hogy rendel valamit a párjának a tudta nélkül és kifizetteti vele. Szerintem kifizette a ruhát, neked csak át kell venni.

Azért én rakérdeznék, ha nekem kellene kifizetni akkor inkább nem venném át és utána megmondanám a magamét az uramnak.

2021. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
14-es, sajnos de, vannak ilyen taplók. Volt barátnőm, akinek ilyen gyökér párja volt: ha nem ő meséli nekem személyesen, akkor én sem hiszem el..
2021. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Konyorgom, miert nem kerdezed meg tole, hogy Bela, oke, hogy ezeket a goncoket kinezted, de ki fogja mindezt kifizetni? Ha mar egy ilyen kerdes sem fer bele a parkapcsolatba, nehogy a masik "megbantodjon", akkor miert vagytok parkapcsolatban? Ha azt mondja, hogy termeszetesen te fizesd ki, mert a te ruhad lesz, akkor onnantol meg a te dontesi jogod, hogy megveszed-e, vagy sem. Ha nincs ra szukseged, akkor meg mondd meg neki, hogy neked nincs ra szukseged, masra szanod a penzed. De ez tok dedo, ha mar ilyen szinten sem tudtok kommunikalni.
2021. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem, de nem válaszolt még, mert nem látta, hogy írtam. Amúgy küldött képet a rendelésről és az összeg mellett az volt, hogy fizetendő, meg hogy meddig lehet kifizetni. Nyilván lehet már kifizette, de a képernyőkép nem ezt sugallta, amit küldött. Fizetési módnak sem átutalás volt beállítva, szóval nagyon úgy tűnt még nincs kifizetve a ruha. De nyilván nem tudom, hogy gondolta, most rákérdeztem, aztán majd látom, csak a képen sokkolódtam, amit küldött.
2021. aug. 12. 12:52
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
mi a sokkoló, a ruha vagy az összeg?
2021. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én ajándékot kapok, nem mellékelik, hogy fizetendő, meg az árát sem, inkább titkolják
2021. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasta...? Ki van fizetve?

Ki ne fizesd... ilyet életemben nem hallottam, hogy drágám rendeltem neked egy csini rucit, de jól fogsz benne kinézni. Csak neked kéne kifizetni. Azta...

2021. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!