Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lépnétek ebből a kapcsolatból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépnétek ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Én 30,párom 41. 2 éve vagyunk együtt, ott élek nála.Meg van hitelmentes haz kocsi,minden meg van. Cèloztam már a házasságra,azt mondta h szeretne megnősülni.Viszont azt is mondta,hogy hagyjuk ezt a témát. A gyerek témát is inkább én erőltetem,hogy akkor év végén álljunk neki.Nem tudom mit csináljak.
2021. aug. 12. 12:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%
Lépj ki a kapcsolatból, szegény pasi. Adj neki esélyt hogy normális nőt találjon.
2021. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
15%
A kiralyfi eppen 41 eves, de meg mindig nem nott fel, igy felelos dontest, vagy felelosseget sem mer vallalni. Mit gondolsz miert egy 10 evvel fiatalabb not tudott szerezni maga melle? Mert agyilag ott tart, vagy meg ott sem, de szodaval elment. A masik verzio sem jobb, hazudik, mint a vizfolyas, hazassagrol, gyerekrol, mert tudja, hogy azzal tart maga mellett. Igy, hogy nem is dolgozol, elegge kinos helyzetbe is kerultel. Nyilvan igy, hogy nem kell dolgoznod a megelhetesert, hanem biztositva van altala, igy konnyebb az eleted, de cserebe nincs is igazan eleted, egyaltalan nem tudod se iranyitani, se befolyasolni. Varni tudsz, hogy hatha egyszer felno, vagy kilepni ebbol a 22-es csapdajabol. A helyedben elgondolkodnek, hogyha nem kerte meg a kezed es gyereket sem akar, akkor van-e ertelme belekenyszeriteni ebbe a helyzetbe. Mert benne van a pakliban, hogy o fog kiugrani a kapcsolatbol, rengeteg ilyen eset van. Nem igy kene kineznie egy hazassagnak es a gyerekvallalasnak sem. Hiaba az egyebkent jol mukodo kapcsolatod, ha a csaladda valas funkciojat nem tudja betolteni, pedig neked ez lenne a cel.
2021. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Lusta vagy munkát keresni.

Neked épeszű férfi nem csinál gyereket, mert nincs kedve eltartani téged.

2021. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Nézd. Érdemes eldönteni, hogy erre akarod e szánni a fiatalságodat. Megsúgom, hogy a szándékai nem fognak változni az idővel sem. Addig lesz veled, amíg hasznos vagy számára, de nem te vagy a királynője. Én bizony nagyon gyorsan kitenném.
2021. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
32%

Mennyi rosszindulatú komment. Minhta ennyiből már ki is ismertétek volna a kérdezőt, hogy micsoda szörnyeteg...

Am, hogy a kérdésre válaszoljak, elmondanám neki, hogy így nem érzem jól magam a kapcsolatban és ha ez után se látnék változtatást, lelépnék.

2021. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%

7-es: az, hogy a a férfi a kenyér kereső, nem jelenti azt, hogy a másik senkit nem csinál . A profi háztartásbeli nők bizony nagyon keményen dolgoznak. Ez is egy lehetőség, hogy valamelyik kapcsolatban ezt választja mindkét fél. Akit én ismertem, ott patyolattiszta volt a ház, ebéd minden napra főzve, gyerekek maximálisan ellátva. Ha a férj szólt, hogy üzletemberek jönnek, aznapra már ott volt a terülj terülj asztalka. Csodálatos feleséggel. Igencsak sikeres üzletember volt a férj:) nem volt szüksége a feleség fizetésére, viszont meleg otthonra annál inkább.

Persze a mai világban ez ritka, de ez is egy opció.

2021. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Lehet előre látja a jövőjét. Most se dolgozol, a gyerekkel csak bebiztosítod a helyed. Ő meg tarthat téged meg a kölyköd.
2021. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%
17 igen, a saját gyermeke az a “kölyök” akit el kell tartani… és a feleség is, aki éppen gyermeket gondoz, nevel. Szegény férfinak milyen borzalmas sorsa van….
2021. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#16-os, 100%-ban egyetértek, nem is állítottam az ellenkezőjét. A kérdező szerint mintha kizárná a gyerekvállalás a munkavállalást, erre irányult a hozzászólásom

#7-es voltam

2021. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

#16, Lehetne opció, hogy ő a családfenntartó, de ebből nekem nem úgy tűnik, hogy a fèrfi így kèpzeli:


"Nem látok előjelet. Jelenleg nem dolgozom, folyton zavarna h menjek. ebből gondolom h gyereket sem akar."


Amúgy meg a munka nem zárja ki a gyermekvállalást. Sőt általában a nők igyekeznek munkából szülni menni, hogy nem csak a 25eft-os gyest kapják majd szülès után.

2021. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!