Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy érzelmileg bántalmazó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érzelmileg bántalmazó, degradáló kapcsolat után hogyan lehet elhinni, hogy valakinek tényleg én kellek?

Figyelt kérdés
Hogy tényleg szépnek tart, hogy nem csak a szex miatt akar velem találkozni. Egyszerűen azt keresem, hogy mi a hátsó szándék, miért keresi velem a kapcsolatot.
2021. aug. 12. 18:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Es nem bántani fog.
2021. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

7: Ezt melyik pizsamádban álmodtad? :D


Kérdező jobban teszed, ha először pszichológussal kezelteted magad, mert aztán csak jön majd a szokásos "nem vagyok túl az exemen" szöveg és ezzel a másik félen is sebet okozol.

2021. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha mindenki fordítana elég időt az ismerkedésre akkor eljönnének idővel a csontvázak ha vannak. Addig meg nem adod oda magad csak úgy. Ha meg nem tud várni helló lesz más. F30
2021. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyomd fullba a kretént. Ennyi. Gondolom te is felháborodnál, ha téged tartanának negatív embernek mások miatt.
2021. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%
12 másnak ilyen dolgok csak álmok?
2021. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
94%
15: Elég hihetetlen, hogy nőként úgy hivatkozol a párodra, hogy "alfahím"
2021. aug. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%
Mert tenyleg az. Helyes barkit megkap es rosszfiús
2021. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!