Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedés közben a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés közben a barátom lek**rvazott, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem látszik rajta hogy megbánta volna,közbe semmi olyat nem tettem ami ezt igazolná.Annyit mondtam hogy mostmar akkor huzzal lefekudni erre mondta hogy te k**rva,engem nagyon megbántott mit mondjak neki vagy mit csináljak?

2015. okt. 13. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nyílván rosszul esett neki, hogy te azt mondtad neki, hogy húzzál aludni. Ilyet nem mondunk annak, akit szeretünk. VISZONT! Ez nem jogosítja fel őt arra, hogy ilyet mondjon. Élete szerelmének azt mondja hogy te ku..a? Ugyan kérlek.. Jobb lenne ezt megbeszélnetek!!!
2015. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem ismerjük a veszekedés részleteit, de engem is felcseszne ha valaki azt mondaná nekem, amit te mondtál a barátodnak.
2015. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem csinálnék. Simán csak többé nem lenne a barátom. Az pedig külön lapra tartozik, hogy úgy beszélsz te is vele, mintha a seggedből rántottad volna ki. Vond le a következtetést és a következő kapcsolatodban próbálj meg intelligens ember módjára kommunikálni.
2015. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Mit csinálj?


Adj számlát legközelebb...

2015. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű: Ne tűrd, hogy így beszéljen veled.
2015. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

Mit csinálj? Hagyd el. Többet érdemelsz... Előbb utóbb így is meg úgy is vége lesz a kapcsolatotoknak, ez már csak idő kérdése. De minél hamarabb lépsz, annál hamarabb fogod megbecsült NŐnek érezni magad!


Egy Tarot KártyaJós

2015. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Ne kúrd fel az agyát hülyeségekkel....gondolom, kisebb csoda, hogy eddig nem mondta.


amúgy meg ez oylan szó, mint a sz.r, vagy a f aaszombele. mint régen a "buta" vagy "csúnya" pl.


Ha te azt mondod egy nálad jobb/nagyobb mellű nőre, hogy hp, akkor szerinted amúgy az? nem, csak irigy vagy, pasid meg ideges - volt.

2015. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
P A P R I K ÁS K R U M P L I T
2015. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!