Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandó veszekedés szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó veszekedés szinte mindennapos van értelme? Szóval távkapcsolatban vagyunk most jelenleg én már költözni fogok ugyanolyan távol leszünk. Másfél éve együtt vagyunk. Néha már semmilyennek érezzük a kapcsolatot.

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 20:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor túl fiatal vagy ebbe beleragadni. Na, nem mintha ebbe bárkinek bele kéne, időpazarlás csak.
2021. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

jajj visszatért a 21 éves kislány a 90 kmes távkapcsolatával, hurrá :D


továbbra se érdekel senkit a vergődésed, szakítsatok már végre

2021. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Néha csunyán is beszél ami irritáló pl elküld egy vidit es benne van a ge*i. Mivagyok én egy ge*i?
2021. aug. 17. 20:09
 14/18 anonim ***** válasza:
13-as Akár.. Én arra gondolnék, hogy ő ezt nem akarja megtestesíteni! Nagyon mélyen hallgatok, és nem mondom, hogy végtelenül hülye vagy, akkor a testedre élvez, mint minden férfi.
2021. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nemértem
2021. aug. 17. 21:47
 16/18 anonim ***** válasza:
Tehát randizgattok meg néha szexeltek és ezt nevezet kapcsolatnak? :D
2021. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Már az sincs sokszor csak alszunk
2021. aug. 20. 07:45
 18/18 anonim ***** válasza:

nem érted meg, hogy unalmasak a kérdéseid? itt szenvedsz már a gyakorin legalább fél éve, a 90 km-es távkapcsolatoddal, emlékszem az összes idióta kérdésedre kezdve onnan mikor covidosak lettek a szüleid és emiatt nem mehettél a barátod szülinapi bulijára és itt rinyáltál. annyira elképesztően ostoba vagy 21 éves létedre, hogy erre szavak nincsenek.

attól, hogy most használsz ékezeteket, még felismerhető az írásod, hiába erőlködsz ennyire :D

2021. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!