Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennapos főzés ? Igen vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennapos főzés ? Igen vagy ne?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
100%

Nem, néha kell pihenni, rendelni, kajáldában enni, stb.


De nagyrészt főzés.

2021. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz pontosan? Hogy jó e? Vagy megéri e?

Hány főre?

2021. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen főzök minden nap,de néha nem érek rá,sokat dolgozom,későn érek haza és koràn kelek.Ha szabadnapos vagyok,mindig főzök valamit,egyèbként meg valami gyors/mirelit kaját szoktunk enni vagy valamit amit csak be kell dobni a sütőbe vagy rendelünk.
2021. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:
Párommal nézeteltérés van miatta,szerinte főzzek minden nap.Rendelni nem igazán tudunk max pizzát mert faluban lakunk ide menüt nem hoznak ki, a suli menza meg brrrrrr
2021. máj. 19. 09:15
 5/75 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon vagyok várandósan, így főzök minden nap, mert nem szeretem a másnapról maradt kaját. De én szeretek is sütni-főzni. Míg tudtam dolgozni, akkor viszont pár naponta főztem, és rendeltük a kaját mert úgy kényelmesebb volt. Most is van néha, mikor nem érzem magam jól, hogy rendelünk, de ritka. Ha meglesz a baba, akkor valószínű egy ideig az elején megint rendelni fogunk. De hát kinek mi akinek nincs ideje vagy utál minden nap főzni, akkor az nem fog ezzel bajlódni úgysem.
2021. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs más megoldás akkor persze, főzés minden másnap. Nem kell minden nap, olyan kajákat kell csinálni, amiket lehet több napig is enni.
2021. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
86%

# 2.vagyok

Szerintem ez nem jó ötlet. Eleve mindennap főzni nagyon időigényes munka és pénzügyileg is ha mindennap főznél sztem sokkal több menne a kukába mint amennyit megesztek. És na a főzés elég fárasztó egy dolog főleg ha dolgozol is... Azt egy idő után nem lehet csinálni.


Meg magamból kiindulva én mindig 2 napra szoktam főzni(rosszabb este 1 napra) de nálunk mindig aza nagy probléma hogy mi legyen a kaja.

Ha minden nap főzöl még kevésbé tudsz változatosan főzni szerintem.

2021. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
70%

A pasid (nem hivom ferfinek) miert nem foz?

En munka mellett is fozok. Ezt altalaban este vagy hajnalban tudom megtenni.


36F, mint Ferfi.

2021. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap friss kaját szeretne, akkor miért nem főztök felváltva? Egyébként szerintem teljesen felesleges minden nap főzni, mondom ezt úgy, hogy nagyon szeretem csinálni. Nem fogy el minden és csak kidobásra kerül. Nyilván más lenne, ha nem csak ketten lennénk és minden mindig elfogyna.
2021. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
69%

8# Jaj már ez a fogalmakkal izmozás... Nem férfi, mert arra kéri a párját, hogy főzzön?


Kérdező: én majdnem minden nap főzök, néha tényleg megterhelő, de jobban szeretem a saját főztömet, mint másét, így én magam választottam ezt.

Amúgy 1,2,3 napra simán meg lehet főzni, nem muszáj szó szerint MINDEN NAP :)))

2 napig még majdnem minden eláll a hűtőben, megmikrózva/forralva egyet jó tud lenni

2021. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!