Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom üvöltve felhívott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom üvöltve felhívott, hogy otthon van, rosszul van nagyon. Igaza van?( részletes sztori lent)

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, eleinte nagyon szerettem, de egyre inkább kezd kibújni a szög a zsákból, hogy milyen is ő valójában. Elég gyakran vannak dührohamai, nem bírja kontrollálni magát és ilyenkor üvöltözik, ami szerintem nagyon gáz. Én jogi egyetemet végeztem, nemrég kaptam meg a doktori címet, intelligensnek neveltek..... Nagyon nem ilyen párt képzeltem el magamnak, hiába tudná biztosítani az anyagi hátteret is akár (házat szeretne kettőnknek építeni, örökölte apukája üzletét), mondtam, hogy nekem már ház sem kell semmi nem kell, csak hagyjon, ritkábban szeretnék vele találkozni.

És akkor a mostani sztori:

A napokban nagyon beteg lett, lázas lett. Én nyaralni voltam a családommal, szóval nem tudtam hazarohanni hozzá. Hívogatott állandóan és ha épp nem tudtam felvenni, akkor dührohamot kapott ismét, hogy ennyire nem vagyok képes, pedig napi 2 órát biztos telefonáltam vele, hogy hogy van, meg óránként írtam neki üzenetet.

Hazajöttem és nekem kezdődik újra a meló (ügyvédjelölt vagyok) nyilván 9-5-ig (neki egyébként nagyon kötetlen munkaideje van) és mennék be reggel, mikor hív telefonon, hogy ő otthon van egyedül és véreset hány, ne menjek dolgozni, azonnal menjek oda, vigyek gyógyszert neki, legyek vele egész nap. Mondtam neki, hogy taxival tudok neki gyógyszert küldeni, de én nem bírok most elszakadni, most jöttem haza a nyaralásból, jön hozzám ügyfél reggel, mindenképp be kell mennem,max. ebédszünetben tudok kimenni, de kértem, hogy híjon orvost, vagy mentőt, vagy hívok én.

-Ne, ne ne, gyere ide, szükségem van rád! Meghalok!

Ilyeneket mondott és még fényképet is küldött a véres hányásról, tehát elhiszem, hogy nem kamu, de én nem bírom meggyógyítani és nem tudok odarohanni, munkám van.

Erre torka szakadtából elkezdett üvölteni a telefonba, hogy:


-JÓ, AKKOR MENJ BE AZ ADÓCSALÓ ÜGYFELEDHEZ BAZDMEG! ENNYIRE NEM VAGY KÉPES BAZDMEG!


Azon gondolkoztam , hogy felhívom az apukáját, és elmondom neki, hogy segítsen, hogy ilyen állpotban a fia, mert én most nem bírok. Nem beszélve arról, hogy amúgy is szakítani szeretnék, bár ő ezt még nem tudja.


Én vagyok tényleg a rossz ember? Igaza van? Tisztára lelkiismeretfurdalást csinált már...



2021. aug. 18. 10:42
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
69%

Bizony, mások lennének a válaszok, ha ORVOS lenne.

Hát még ha gázszerelő!

2021. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeztetném, hogy a dr. a nevem előtt, nem az, amire ő gondol. Amúgy meg az első hisztijénél kivágtam volna. Gyereket majd szülők magamnak, nem fogadok örökbe egyet.

#31! Feltételezem, hogy a kutyád nem tud magának orvost hívni, ellentétben a kérdező pasijával.

2021. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
0%

"Elmehet nyaralni a családjával, ha nincs pasija."



Linkelj erről törvényt légyszi.


Szerinted melyik a gyakoribb eset most őszintén?

Ki a tosz akar az anyjáékkel nyaralni menni? :-DDD

2021. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
49%

"Bizony, mások lennének a válaszok, ha ORVOS lenne.


Hát még ha gázszerelő!"


Mert a gázszerelő tudja, mit kell csinálni véres hányásnál?

2021. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%

"Ki a tosz akar az anyjáékkel nyaralni menni? :-DDD"


Aki szereti a szüleit, jóban van velük. Pl én.

2021. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
8%

Gondolom akkor nem is élsz párkapcsolatban, ha mégis akkor

nem hagytad otthon.

2021. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
87%

De, otthon hagytam. Anyu, húgom, én.


Nem kell a másik seggében élni, ha párkapcsolatban vagy.

2021. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
27%

"Szepasszonyt szerelemmel, ugyvedet perrel fenyegetni nem erdemes" - dr. Torgyan Jozsef



37F incel

2021. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 41-es!


Ha a pasija nem ért rá/nem akart menni, és a kérdező ráért, és jóban van a szüleivel, miért ne mehetne el nyaralni? Mondjuk ha eddig csak kisajátító párkapcsolatot tapasztaltál, és rideg szülői viszonyt, akkor nem csodálom, ha ezek neked felfoghatatlan dolgok. Képzeld más elmegy külön a párjától pár napra ha úgy adódik, és nincs semmi baj belőle, sőt a másik örül is annak, ha szerelme ki tud mozdulni akár nélküle, ha neki nincs is lehetősége rá. Vagy szerinted az a helyes, hogy inkább üljön otthon, ha a másik nem teheti meg?

Ha valaki az életem szerelme, akkor "kénytelen" olyat mondani, hogy b.meg meg kívánom, hogy te is hányj véreset? Érdekes a felfogásod az "életed szerelme" személlyel kapcsolatban...

"Először nyaralgat, aztán meg DOLGOZIK???, miközben a másik otthon véreset csulázik..." Még a nyaralást értem miért mondod (mert te lenézed a szülőkkel való közös programot, oké...), de a munkát is úgy mondod, mintha az egy kis könnyed szórakozás lenne. Nem valami baleset történt vele, és nem tudni meddig él még, hanem véreset hányt, húzzon be a rohadt kórházba, ha meg ennyire hülye, hogy otthon akar maradni, akkor ne a SZERELMÉN vezesse le a frusztrációit.

Írod, hogy milyen a pasija viselkedése, az a kérdező állítása - vagy igaz vagy nem. De a többi részt totál igaznak veszed. Kiragadod, ami neked kell, a többi rész meg vagy igaz vagy nem. Gratulálok az érvelésedhez.

Valóban nem hallotuk a másik felet, ebben igazad van, de ez nem az a hely, ahol igazságot teszünk. Egy állításra reagálunk. Ha valaki megvezet minket és csak önigazolásra használja a kommenteket egy kitalált részhez, hát az ellen nem tehetünk sokat, de akkor ennyi erővel minek is van párkapcsolati problémák kategória?

2021. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
76%

Van amikor többet el kell nézni a másiknak, mert nem önmaguk. Ha az ember beteg, akkor kétségbeesett, a véres hányás pedig még ijesztőbb, megértem hogy nem akart egyedül lenni


Persze ha olykor is így viselkedik amikor nincs semmi baja, arra nincs mentség.

2021. aug. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!