Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom üvöltve felhívott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom üvöltve felhívott, hogy otthon van, rosszul van nagyon. Igaza van?( részletes sztori lent)

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, eleinte nagyon szerettem, de egyre inkább kezd kibújni a szög a zsákból, hogy milyen is ő valójában. Elég gyakran vannak dührohamai, nem bírja kontrollálni magát és ilyenkor üvöltözik, ami szerintem nagyon gáz. Én jogi egyetemet végeztem, nemrég kaptam meg a doktori címet, intelligensnek neveltek..... Nagyon nem ilyen párt képzeltem el magamnak, hiába tudná biztosítani az anyagi hátteret is akár (házat szeretne kettőnknek építeni, örökölte apukája üzletét), mondtam, hogy nekem már ház sem kell semmi nem kell, csak hagyjon, ritkábban szeretnék vele találkozni.

És akkor a mostani sztori:

A napokban nagyon beteg lett, lázas lett. Én nyaralni voltam a családommal, szóval nem tudtam hazarohanni hozzá. Hívogatott állandóan és ha épp nem tudtam felvenni, akkor dührohamot kapott ismét, hogy ennyire nem vagyok képes, pedig napi 2 órát biztos telefonáltam vele, hogy hogy van, meg óránként írtam neki üzenetet.

Hazajöttem és nekem kezdődik újra a meló (ügyvédjelölt vagyok) nyilván 9-5-ig (neki egyébként nagyon kötetlen munkaideje van) és mennék be reggel, mikor hív telefonon, hogy ő otthon van egyedül és véreset hány, ne menjek dolgozni, azonnal menjek oda, vigyek gyógyszert neki, legyek vele egész nap. Mondtam neki, hogy taxival tudok neki gyógyszert küldeni, de én nem bírok most elszakadni, most jöttem haza a nyaralásból, jön hozzám ügyfél reggel, mindenképp be kell mennem,max. ebédszünetben tudok kimenni, de kértem, hogy híjon orvost, vagy mentőt, vagy hívok én.

-Ne, ne ne, gyere ide, szükségem van rád! Meghalok!

Ilyeneket mondott és még fényképet is küldött a véres hányásról, tehát elhiszem, hogy nem kamu, de én nem bírom meggyógyítani és nem tudok odarohanni, munkám van.

Erre torka szakadtából elkezdett üvölteni a telefonba, hogy:


-JÓ, AKKOR MENJ BE AZ ADÓCSALÓ ÜGYFELEDHEZ BAZDMEG! ENNYIRE NEM VAGY KÉPES BAZDMEG!


Azon gondolkoztam , hogy felhívom az apukáját, és elmondom neki, hogy segítsen, hogy ilyen állpotban a fia, mert én most nem bírok. Nem beszélve arról, hogy amúgy is szakítani szeretnék, bár ő ezt még nem tudja.


Én vagyok tényleg a rossz ember? Igaza van? Tisztára lelkiismeretfurdalást csinált már...



2021. aug. 18. 10:42
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Aggódom érte, nyilván nem akarom, hogy meghaljon, nem kívánnék ilyet senkinek. Viszont ő most felhívott, hogy azért mert nem mentem azt kívánja nekem, hogy legközelebb én legyek ilyen rosszul és hányjak véreset. Köszönöm..
2021. aug. 18. 10:58
 12/59 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az a tulajdonsága amiért vele vagy és amiért ennyire szereted, hogy elviseled?
2021. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
92%

Ha véreset hány, akkor mit tudsz tenni te, akinek nincs is eü. végzettsége? Semmit. Te is csak orvost vagy mentőt tudnál hívni.

Amúgy is, milyen gyógyszert tudnál neki adni? Azt se tudod, mi baja van!


Amikor napokon keresztül lázas volt, elment orvoshoz? Ha igen, akkor lehetőleg az orvost kéne értesítenie, hogy új fejlemény történt: véreset hányt. Ha meg nem ment el, akkor teljesen érdektelen az egész ember. Amíg nincs "halálán", addig el se megy orvoshoz, amikor meg igen, akkor szaladjon mindenki őhozzá. Hát ez nem így működik.


Nem csodálom, hogy ott akarod hagyni.

2021. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
Dehogy ment, retteg az orvostól és attól, hogy kórházba kerül. Nyilván nem kellemes, de a véres hányás szerintem már komolyabb problémára utal.
2021. aug. 18. 11:07
 15/59 anonim ***** válasza:
99%
Mondd meg neki, hogy a "TORKA SZAKADTÁBÓL" üvöltözéstől lehet, hogy rosszabb lesz, mert elpattanhatnak hajszálerek a torkában, és az a vér is belekerülhet a kövi hányásába! :D
2021. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyet kérdeznék:

Minek vagy még vele???

2021. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
98%

14-re:

Én biztos nem törődnék vele ezek után. Rosszul van, ugráltatna téged, de orvoshoz nem fordul? Akkor felőlem fel is fordulhat!

Szerintem, ha még egyszer felhív, és túl tudod kiabálni, akkor mondd el neki, hogy szakítasz vele.

És ne, ne legyen lelkiismeret-furdalásod. Ilyen embertől csak menekülni lehet.


De tényleg, hogyan jöttetek össze? Mi volt a vonzó benne kezdetben?

2021. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
98%

Aki véreset hány, az húzzon az ügyeletre/kórházba vagy hívjon mentőt, ne téged zaklasson. Meg milyen gyógyszert viszel neki VÉRES HÁNYÁSRA? Ami akár gyomorrák is lehet... atyaég. Mondjuk a viselkedése alapján szerintem inkább szimplán drámázik, és valójában csak a reggeli málna jött vissza fura színnel... Mindegy.

Én felhívnám az apját, nézzen rá, vagy valami, aztán akkor úgyis kibújik a szög a zsákból, hogy valóban baj vagy, vagy csak hisztériázik.

Amúgy én ma összeszedném a cuccaim, és otthagynám, kívánjon ilyen jókat annak, aki ilyenné gyökérré nevelte.

2021. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
44%

Hol dolgozol ügyvédjelöltként, ahol 9-5-ig kell csak dolgozni és még gyk-zni is van időd munkaidőben? Megyek én is! :D

Viccet félretéve...

Hagyd el, ez eszkalálódni fog idővel. Nem is beszélve arról, hogy csodálatosan tud manipulálni és lelkiismeret-furdalást kelteni.

Készülj fel arra is, hogy míg nem talál magának újabb áldozatot, addig zaklatni fog, esetleg fenyegetőzik azzal ,hogy ha elhagyod, megöli magát. Sajnos a leírásod alapján ilyen típusnak tűnik, ezek simán elképzelhetőek.

Mindenképp olyan helyen szakíts vele, ami bár meghitt, de ha mégis bekattana, akkor el tudj gyorsan menni/segítséget kérni (szóval zárt térben, lakásban semmiképpen se.)

2021. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
97%
Nem akarok hányásszakértőnek tűnni, de ha én hányok, megpróbálom minél hamarabb eltüntetni, mert a látvány, a szag csak még több hányásra, vagy minimun öklendezésre ingerel. Hogy hányás után izzadva, remegve még elmenjek a telefonomért, hogy lefotózzam a hányást, az totál életszerűtlen.
2021. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!