Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 31 évesen érdemes feladni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen érdemes feladni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A barátnőm 25 lesz, elég rég együtt vagyok (2003 okt.). De tavaly év végén megszerettem egy másik lányt,őt heti rendszerességgel látom.


Sokat gondolokodtam azon, hogy képes lennék-e valaki mással mindent elölről kezdeni, de félek, hogy nem úgy sülne el, ahogy akarom, hogy sok mindent újra kellene vele építeni. Gyereket, családot még nem akarok még pár évig.


Kérlek, adjatok tanácsot!


2010. aug. 29. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, már nem vagy szerelmes a barátnődbe!

Lépj!

2010. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tudod képzelni, h mással milyen lenne, akkor egyértelmű a válasz. Ne hitegesd a barátnődet, sokkal tisztább, ha kilépsz ebből a kapcsolatból, s azután kezdesz bele a másikba. De csak megszokásból kár együtt lennetek. A korod pedig ne legyen akadály, nem vagy még olyan öreg!
2010. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne lopd a párod idejét. Nem szereted, kikacsingatsz a kapcsolatból, ha nem szólsz, az nem tisztességes.
2010. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor több mint fél éve csalod a barátnődet, hazudsz neki és magadnak is és áltatod ezt a másik lányt. Miért ne lenne érdemes feladni egy kapcsolatot? 31 évesen nem vagy öreg, de így ebben a kapcsolatban senki nem boldog, 3 ember életét cseszed el éppen. Lépj valamerre, vagy szakíts a barátnőddel vagy találj vissza hozzá, de akkor szakíts a másik lánnyal, csak csinálj valamit, mert ez a hazugság a legrosszabb megoldás.
2010. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Szóval kellemes használgatni a barátnöt már hét éve, de a kötelezettség még nem kell.

Akkor hol itt a kérdés, szabadon mehetsz amerre akarsz.

Vagy elkényelmesedtél?

Esetleg nem találsz még egy jóhiszemü nöt, akit széditgethetsz évekig? Ez a rizikò? A baràtnöt elküldöd, a màsik meg nem lesz ilyen bèketürö ès hoppon maradsz.

2010. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a válaszokat...teljessen egyértelmű:szerintem is LÉPJ ki ebből a kapcsolatból...inkább..mond űj igazat egyszer..mint hazuddj.....tovább!!
2010. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Boldogtalanul szeretnéd leélni az életed?

Na ugye, hogy nem.:)

2010. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva.
2010. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak az a gond, hogy néhány év után minden kapcsolat ide jut. Tulajdonképp hogy lehet így családot alapítani? Azért kérdem, mert még nem jöttem rá.

Ha a barátnőd helyében lennék, én kérnélek rá, hogy menj el.

2010. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!