Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egykis segitségre lenne szükségem mert ilyet még soha nem tapasztaltam. és tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy iro . Nem is irok helyesen sajnálom. de remélem majd erthetö lesz .


Megismertem egy lányt elötte még soha nem láttam oda mentem beszélgettünk minden okés volt . randi - randi után . kiderült utközben hogy eddig csak 2 párkapcsolata volt. 4honap meg egy viszonzatlan szerelem ahol ki lett használva ( nem tudok többet nem kérdeztem annyira nem érdekel kivel mit csinált .) Azota csak a fekete leves jön. 3 randinála éreztem hogy ideje megcsokolni kedvelem . Aztan a heves csokcsakata helyet lett belöle 3 szájrapuszi és mondta hogy ö amugy nem is tud csokolozni . " Mondtam nem probléma majd kialakul idövel ". erre oké.

A másik mondta hogy csalodott az emberekbe amikor megnyilt ezert nehezen nyilik meg másoknak (oké idövel majd csak ). De mind ezek után probálkozok mindennel . Randi elött vittem neki csokit. másik alkalommal virágot . de 1 szájra puszi és vége . maximum annyi hogy adjam oda a kezem mert hogy " járunk " és ezt ki kell mutatni.

Én vagyok a férfi tag . De szoltam neki hogy számomra fontos az ölelés , a csók ( smárolás) nem minden ficakba . de annyi hogy rámnéz szájrapuszi azt szevasz olyan mintha valami ingerszegény robotnak udvarolnék aki még nincsen erre beprogramozva. Egyszerüen mindent nekem kell csinálni ölelni , simogatni , csokolni , magátol semmitse csinálna . én Szoltam hogy ezek számomra fontos dolgok. 2. olyan mintha alig akarna megnyilni semmi mélyebb témárol nem beszél csak ilyen munka - barátnök .

4 randinál már ö mondta hogy járni akar velem de semmise változik semmi intimitás. majd közölte hogy csokolozni nem is fog mások elött mert az milyen gáz. 2021 irunk. amikor minden második ember meleg,lezbikus vagy vegyestüzelésű. Szépeket mondok probálom kifejezni az érzeseim hogy kedvelem szeretek vele lenni csinos stb. majd " ja mondtad már amiota ismerlek vagy 8x felfogtam" és ez igy most mi?

6. randinál nagy nehezen 2x 30mp lehetett csokolozni de én kezdek fullra kiégni én tényleg megkedveltem meg nyiltam de ez annyira egyoldalu .

Majd ezek után kiderült hogy szüz.( ami nem zavar mert ha jó kommunikácio és van érzelem majd lesz valami ) egyenlöre még nem adom fel de semmi érelmét nem látom .

De ez fog változni ? vagy mit tegyek? én türelmes vagyok de annyira elszomorito hogy nincsen semmi vissza jelzés semmiröl. csak kapok egy üzit hogy ez volt elete legjobb randija vagy hogy napja. de akkor mit csinált eddig? azt mondta már pettingelt. de se csok? se semmi? semmi

szeretgetés? kicsit kiégtem. én 25/F ö 20/L



2021. aug. 21. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezt olvasni is szörnyű volt. :( Sajnálom, hogy ilyenbe futottál bele, de ennek a nagy része nem tapasztalatlanságból, hanem inkább a személyiségéből fakad. Változna, ha akarna változni.... viszont a jelek szerint nem akar. Te meg nem kapod meg azt, amire vágysz. Nagyjából annyiból áll a kapcsolat, hogy néha kézen fogva sétáltok, mert hát ugye "jártok"... ezen kívül nyújt számodra bármilyen pozitívumot is ez a "kapcsolat"?
2021. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Lehet kamuzott, nem volt még párkapcsolata, csak szégyellte.

Ha volt is, szex nélkül ne nevezzük parkapcsolatnak.

Szerintem fog változni a helyzet.

Kérdés, hogy te ezt kiakarod e várni?

Mennyi azaz annyi?

Pár hét, pár hónap...nem tudom.

Mióta randizgattok?

2021. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Rengeteg bennünk a közös . közös jövökép ami még szerintem az elején teljesen mind1 . Szomomra nagyon szimpatikus a kisugárzása és hajtók hogy jobban megismerjem hogy be engedjen szeretném hogy bizzon bennem de nem érzem 100% osan.


2.

Nem hiszem hogy kamuzott volna mert mondta hogy nagyot csalodott mert az egyik srácnak végig barátnöje volt ö meg mindentt megtett hogy boldog legyen gondolom oral volt többet nem engedett " meg hogy fizikaliag bántalmazta mert arra izgult a barátja"

Másikrol nem sokat mesélt csak hogy mindig akarta ö meg nagy nehezen megtette gonolom "pettig vagy oral "


Én nekem csak hosszu kapcsolatom volt 4év és 6 év az idövel nincsen bajom de érzenem kell " kémiát " akár csok formájába a vonzalmat a tüzet .

1,5 Honapja ismerem azota randizunk folyamatosan .


Én értem hogy csalodott de ha egyszerüen ezentul senkit se akar magához közel engedni akkor csak évek mulva akkor erre viszont nincs szükségem. az élet ebböl áll . csalodunk tapasztalunk tovább megyünk.

2021. aug. 21. 23:12
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Mintha a régi magamat olvasnám...


17 voltam, szűz... cikinek éreztem.. soha nem csókolóztam... Még cikibbnek éreztem... elkezdtünk randizni, kamuztam hogy volt pasim..


Mindig de mindig kitértem a csók elől, csak szajrapuszi lett belőle. Pedig érdekelt a srác. Túlságosan is, és emiatt jól akartam csinálni. Kb 4 honap is eltelt mikor először csókolóztunk. Buliban, le kellett innom magam hozzá, hogy elengedjem a gátlásaimat. Utána is józanul kitértem előle..


10 hónapot várt az első szexre.. rengeteg energiát beletett.


Mostmár 15 éve együtt, két gyerekünk van, és együtt szeretnénk megöregedni..

Szex? Évekig kis gátlásos kislány voltam... aztán megértem rá. Az ízlésére formált, felnőttem mellette, s mostmár egy vadmacska vagyok.



Neked kell érezni hogy mennyire érdekel ez a csaj. Mennyi energiádat éri még belefektetni.


De kérlek ne így kezeld, hogy csak szórakozik velem és bolond.. hanem mindig az jusson eszedbe hogy még soha nem volt senkivel, soha nem csókolózott, fél hogy nem tud, fél hogy béna lesz, fél...


Türelemmel ki tudod nyitni a kagylóhéjat s ott lesz az igazgyöngy...

2021. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1.5 hónap nem olyan sok idő...mondjuk mihez képest.

Bántalmazó kapcsolatból jön, kevés tapasztalattal, nem csoda, ha bizalmatlan.

Azt írod, sok a közös bennetek, tehát szerinted működne a dolog.

Szerintem adj neki még időt.

Nem kellenek évek, az biztos, ez butaság.

Ha ez a csaj közel enged magához, szerintem nagyon szoros lesz az a kapocs.

Ne eroltesd, óvatosan haladjatok.

Minél inkább erőlteted, annál inkább az lehet a benyomása, hogy csak azt akarod.... vegyél vissza, és nézd meg a reakcióját.

Persze, ha nem akarsz vele "xarakodni", hagyd a fenébe.

Ez a te döntésed!

2021. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitiv válaszokat ! 4 amit irtál igazan megérintett köszönöm. Nem tartom bolondnak csak furcsálom mert tényleg mindent megteszek. Keresem folyamatosan randizni hivom . Probálom aproságokkal meglepni virággal vagy csokival . sokat gondolokrá még nem szeretném feladni.


Lassan haladok még tapi se volt finom uriember modjára nem szeretném ha azt hinné hogy csak a teste érdekel mert megszeretném ismerni milyen is valójában engem lélek érdekel.


Köszönöm nektek a sok pozitivumot

2021. aug. 21. 23:39
 7/10 anonim ***** válasza:
7%

tanulj már meg helyesen írni, bszki.

soha nem állnék szóba olyannal, akinek ilyen siralmas írásképe, ennyi helyesírási hibája van.


mert ez azt is jelenti, h. olvasni sem szoktál, különben fejlődnél nyelvtanilag is, és valószínűleg idegen nyelveket sem beszélsz, hiszen még az anyanyelvedet sem birtoklod megfelelően.

2021. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

#7


Tyűha, és most mi lesz, hogy valaki nem beszél idegen nyelveket? Lehet, hogy elég siralmas az írásképe és nem tud helyesen írni, de ettől függetlenül személyesen még beszélhet normálisan és rendelkezhet normális értékrenddel is, lehet egy dolgos ember, meg még ezernyi másik jó tulajdonsága. Te még lehetsz egy helyesen író, 3 nyelvet beszélő kis pöcs is. Próbálj már meg kevésbé felszínes lenni.

2021. aug. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7!


Mindenki ejt helyesírási hibákat. Diplomám van és én is ejtek néha hibát.

Nem értem hogy mi a bajod a srác írásával?

Olvasható, értelmezhető hibák vannak benne de nem egy Magyar szakos tanár! Te azt gondolod hogy tökéletes vagy? Írj magadról miben nem! Ugye hogy te sem vagy hibátlan!?

2021. aug. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Erösen diszlexiás vagyok. Viszont leirom mi történt hátha a jövöbe valakinek segit. Sok minden kiderült.


5 ös. Bántalmazó kapcsolatból jön, kevés tapasztalattal, nem csoda, ha bizalmatlan : Mint kiderült az a kapcsolat 5 hónapig tartott nem szolt semmiröl .

A Srácnak végig barátnöje volt . A páromat végig alázta . Az erödbe , eldugott helyekre jártak ahol folyamatosan fizikálisan bántalmazta . A haját tépte , pofozta, verte , köpköpte. 1 storyt elmesélt amikor felment a sráchoz szíjat rakott nyakára és le föl rángatta majd le térdeltette és és a sliccéhez huzta fejét és mondta ha nem lenne barátnöm tudod mi lenne dolgod te kis ribi? aztan erre mondta tudja. Többet nem mesél róla mert mondta hogy nehez hogy neki ez a fiucska volt az igaz szerelme . 1,5 véig sirt utána és könyörögött neki. Szerintem mai napig nincs tul rajta és ami vele törént az szörnyü.



Szerintem adj neki még időt.

Nem kellenek évek, az biztos, ez butaság. :


pszichológus járt 5 honapig . agusztusba abba hagyta . 2 hete mondta szüksége van mert ujra rátörtnek a hullamák és a sirö göröcsök és kinzo gondoltok bántják.


Én rákérdeztem hogy velem miujság mert 3 honapja lassan együtt vagyunk.

Kifejezte kedvel de nem szeret és nem tud benegedni szivébe mert fél. Nem szeretne ujra csalódni még mindig zárkozott. Azt mondta harcol szive a elméjével és ez nagyon meg rémiszti . Mindezekután azt mondta nem szeretne elvesziteni de 5-6 honap mulva se fog szeretni minimum ide évek kellenek mire megbizik bennem.


Még nem csokolozott soha. nem történt vele semmi . én tanitgattam azt mondta neki ez sok. Azért aludt nálam mert hogy kedves vagyok vele és probál kompenzálni a sok jóért cserébe ezért kaptam ölelést , csokot, vagy igazabol ezért aludt nálam. ( ez elég rosszul esett) . Amugy hozzám se érne csak lenne a maga kis világába.


Ne eroltesd, óvatosan haladjatok. :


tudok rola mindent figyeltem mindig. de igazábol elmondta. Mentálisan kivan készülve és nem bir el egy komoly kapcsolattal . és nem is bir szeretni. Ha esetleg szakitanánk akkor azt mondta mivel annyira fal van körülötte nem kerülne padolora csak hogy oké ez törént nekem ez morbid. Én szivböl közeledtem felé . De ö fél és menekül.


.

Én viszont igy nem vagyok hajlandó folytatni mert valaki rám is vár aki tényleg engem szeretne. A lezáráson gondolokozom a lehetö legkedvesebben . nem érdemli meg hogy bátsam mert nem tehet ezekröl. de kizár az életéböl , nem bizik bennem, és 3 honap után se érez irántam semmit, feladom


Én hétköznap dolgozom ö pedig hétvégére kérte magát maximum heti 1x 5-6 orát ha tudunk találkozni mostanába, mindig fáradt tele rakja magát programokkal . mintha menekülne saját maga elöl hogy ne kelljen gondolkoznia. És igy olyan keveset találkozunk hogy mi sem fejlödünk csak stagnálunk egyhelyben .


Ez a történt ez most nem jött össze majd legközelebb mindekinek kivánok sok sikert és boldogságot.

2021. okt. 9. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!