Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég csúnya szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég csúnya szakítás után miért jelölt be és lájkolt a volt párom,de nem ír rám?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Átmenetileg jó lenne a szamár. És legyen annyira szamár, hogy még ő írjon rá.

Vajon miért?

2021. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Unatkozik, “próbálgat” hogy van-e esélye visszajönni hozzád. (Nem is kapcsolatra, hanem csak életedbe, esetleg szexre)

Én erre egyáltalán nem szoktak reagálni, mert ha ráírsz, úgy is csak a “hogy vagy, minden okés?” lesz és nem fog azonnal válaszolni, hogy a keresésének célja

2021. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Talán azt várja, hátha te írsz....

Ki szakított kivel?

Mit jelent a csúnya szakítás?

Csúnya szakítás után miért nem tiltod le?

2021. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3: ő velem.
2021. aug. 23. 14:16
 5/18 A kérdező kommentje:
Egyik nap még közös nyaralás, összeköltözés, majd másnap már nem tudtam elérni
2021. aug. 23. 14:19
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyet még nem tiltottad le? :D Nem lesz nehéz dolga, ha vissza akar menni...
2021. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ez tényleg gáz.

Ezután te még azon gondolkozol mit akarhat?

Tiltsd le mindenhonnan.

Legyen neki egyértelmű, veled nem szorakozhat!


Mennyi ideig voltatok együtt?

Ugye tudod, hogy ez a szakítás nem egyik napról a másikra történt?

Biztosan volt előzménye...legfeljebb nem vetted észre a jeleket.

2021. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem tiltottam le,mert soha nem volt fontos számomra,hogy ismerősök legyünk facen, és az egy év alatt amit együtt töltöttunk,nem is szerettem volna ,hogy bejelöljon. Nekem ez egyáltalán nem volt gond és nem is gondoltam,hogy ott keres majd,vagy néz. Azért is furcsalltam,most,hogy miért.

Előjele talán egy másfél hetes feszültség volt, amikor közölte,hogy neki úgymond túl sok volt a hisztim, O hisztinek fogott fel néhány dolgot. Másfél hétig nem beszéltünk,mint kiderült, ő azalatt keresett már, csak mivel azon a kommunikációs csatornán,ahol beszéltünk,letiltottam, nem tudott. Aztán másfél hét múlva feloldottam, taliztunk, érezheto volt kis törés, de semmi szakításról nem volt szó. Aztán két nap múlva találkozás után nem tudom mi tortent vele, választ semmire sem kaptam,csak eltunt.Július elején történt minden,aztán a napokban jelolt

2021. aug. 23. 14:30
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

Amikor azt mondta, neki túl sok volt a hisztid, valszeg a betelt az a bizonyos pohár.

Hiba volt letiltani.

Ő megnyugodott közben, te meg letiltottad, mikor megbeszélte volna a dolgokat.

Aztán taliztatok, az "ütés" meg nyilván benne volt...majd jött a szakítás, ugye?


Hogy szakított veled, pontosan?!


Most lenyugodott, szerintem nincs túl rajtad, meg szeret.


#3 #7 voltam

2021. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

3,7,9: nekem is,és valószínűleg mindkettonknek betelt a pohár akkor,nekem azért,mert folyton úgy éreztem,hogy a munkája mindenek felett való és én ultimátumot adtam neki,hogy nem bírom tovább,vagy legyen vége,vagy törődjön velem többet. Majd erre sok sajnálom következett,hogy ő ez neki egesz egyszerűen túl sok volt,nem értem meg őt,stb. Ekkor vártam két napot,majd fogtam és letiltottam.

A találkozásnal pedig érezhető volt egy kis feszültség,törés,de ugyanúgy egymással terveztünk,vagyis én biztos vele ,csak olyan labilisnak éreztem.

Aztán azon az utolsó napon kérdeztem tőle,hogy akkor működhet e a kapcsolatunk ezentúl úgy,hogy a munkáját kicsit felrerakja és engem helyet végre előtérbe,mert én számítok rá és szeretem,stb stb

És így lett vége,ezeket közöltem,persze ez csak egy üzenet volt,nem gondoltam arra,hogy nem lesz rá semmilyen reakció. De így történt. Én egész nyáron vagyis júliusban lelkileg belehaltam ebbe. Konkrétan nem tudom,mi baja volt velem ,vagy van.

2021. aug. 23. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!