Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég csúnya szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég csúnya szakítás után miért jelölt be és lájkolt a volt párom,de nem ír rám?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 14:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idősek vagytok? Ne legyél naiv, az ilyen nem fog változni. Most megint jó lennél neki, akivel ezt megcsinálhatja.
2021. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
30 +
2021. aug. 23. 15:17
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ideje lenne többre tartanod magad...
2021. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

" találkozásnal pedig érezhető volt egy kis feszültség,törés,de ugyanúgy egymással terveztünk,vagyis én biztos vele ,csak olyan labilisnak éreztem."

Mert valószínűleg labilis is volt.


"Aztán azon az utolsó napon kérdeztem tőle,hogy akkor működhet e a kapcsolatunk ezentúl úgy,hogy a munkáját kicsit felrerakja és engem helyet végre előtérbe,mert én számítok rá és szeretem,stb stb


És így lett vége,ezeket közöltem,persze ez csak egy üzenet volt,nem gondoltam arra,hogy nem lesz rá semmilyen reakció."

Gondolom ez volt az alapvető feszultsegforras köztetek, hogy a munkája miatt, nem jut annyi ideje rád,mint te szeretnéd?

Felhoztad neki újból,mire ő"lelépett", finoman fogalmazva sem elegánsan...ez a semmi reakció, elég genya dolog.

30+ osok vagytok, ez a fazon nem fog változni.

Számomra ez a sztori megerősítette, nem működik köztetek a dolog,és nem is fog.

Most lehet újrakezdené, de kezd olyan se veled, se nélküled kapcsolat lenni...azok meg a legritkább esetben végződnek jól.


Mi lehetett veled a baja?

Az állítólagos hisztijeid gondolom, foglalkozzon többet veled,kevesebbet a munkájával.

Ő ilyen, ez van.

Lényeg a lényeg, hagyd a fenébe, örülj vége van, lépj tovább! :)


#3#7#9 voltam

2021. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14: köszönöm.csak az a baj,meg mindig szeretem. Tudom, ostoba vagyok.
2021. aug. 23. 16:01
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét.
2021. aug. 23. 16:16
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy ostoba, csak szerelmes.

Ha nagyon hiányzik, tegyel fel magadnak a kérdéseket!

Te egy ilyen párkapcsolatra vágysz?

Változtatott ő valamin tettekben is, nemcsak szóban?

Pár ilyen kérdés,és remélhetőleg megnyugszol....

Ignorald, a többit az idő megoldja, fel a fejjel :)


#14voltam

2021. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
14: köszönöm....
2021. aug. 23. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!