Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod azt kérdezné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod azt kérdezné toled,hogy lehet e a szexben csak az,amit ő akar és szeret,hogyan reagalnatok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
XDDDDDDDD
2021. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Lófa@t!
2021. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ... Ha én is pont azt szeretem, akkor semmi gond. Ezért jó, ha két azonos szexkultúrájú ember kerül össze. Én pl. simán belemennék egy ilyen ajánlatba, mert biztosan tudom, hogy jól járnék vele.
2021. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Pontatlan a kérdés.

Ha a párod,és egyszer azzal allna elő,hogy most az legyen,amit,ahogy ő szeretne,akkor miert ne?

Legkőzelebb meg a te kívánságaidat fogja teljesíteni.

Ilyen forman semmi ördögtől való nincs benne,kiveve ha nem valami extremitas lenne a keres,amit eleve nem akarsz teljesíteni.


Ha az a kéres,hogy mindig az legyen,amit ő szeretne,akkor az baromság!

A szex lényege,hogy mindkét fél jolérezze magát.De ez nem feltetlen kell,hogy egyszerre mwgtörténjen.Pldául lehet hogy orálozik a másiknak egyet,de ő nem feltetlen kívánja ugyakkor ugyanezt.Másszor meg a másik tesz kedvere anélkül,hogy pont akkor elvarná ugyanezt.Így megis kölcsönösen az van,amit a másik akar.

2021. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Felröhögnék, és mondanám, hogy jó vicc volt, drágám.
2021. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Eddig nem az volt? Akkor hazudott?
2021. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Az rendben van, hogy ha szeretek valakit szívesen okozok neki örömöt, de ezt fordítva is elvárom. Ezt úgy kell elképzelni, hogy te a kapott orált szereted, meg análisan, és erre korlátoznád az együttléteket?
2021. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó,mondjuk ilyesmi
2021. aug. 23. 18:19
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem, oda-vissza alapon kellene normális viszonyban ennek mennie.
2021. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a f@sznak szeret? Az a bonusz?
2021. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!