Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a párodnak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párodnak nem lenne pénze?

Figyelt kérdés
Munkahelyet váltott és később kap fizetést de az előző munkahelyénél is sűrűn előfordult,hogy hónap utolsó hetere nem volt pénze ezért ha egyutt voltunk mindent én vettem....
2021. aug. 23. 19:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
43%

9

Azért azt megjegyzem, önmagában edes kevés lenne! Senki nem tart el! Én is dolgozom, de egyelőre a Nők maradnak otthon szülés után, es ebben az időben a férfinak el kell tudnia tartania egy családot!

2021. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

Attól is függ hány éves. Mert ha mondjuk 40 évesen sincs pénze azért az elárulja, hogy egy tróger..

Aki nem tudja beosztani a pénzt az még számíthat vkire aki besegít...

2021. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
27 eves az illető
2021. aug. 23. 20:32
 14/24 anonim ***** válasza:
85%
nem lenne a párom. Az ilyen emberrel nem lehetne hosszútávon tervezni. Hogy fogunk így lakást venni közösen?! Sehogy.
2021. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%
Asszem keverik itt a szezont a fazonnal..a kérdés arról szól, mit tennél ha a párodnak nem lenne és nem arról hogy mit tennél ha olyan emberrel ismerkednél akinek nincs. Egy párkapcsolatban a felek már elnézőbbek egymással, mint ismerkedésnél..de ezt is csak az tudja aki volt már kapcsolatban.
2021. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%
Egy kapcsolat arról szól hogy segitjük egymást, ha ő nehéz helyzetbe kerül természetesen fizetek én. De ez nálunk fordítva is igaz. Sose csináltunk ebből problémát.
2021. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%

Nekem azzal lenne problémám, hogy ez rendszeres. Ha egyszer-kétszer előfordul, főleg ha friss a munkaerőpiacon, most költözött el a szüleitől, stb., akkor teljesen oké, segítek, azért vagyunk társak. Főleg egy munkahelyváltáskor.

De az nonszensz, ha ez rendszeresen előfordul. Először megpróbálnék segíteni, hogy jobban beossza a pénzt/találjon jobban fizető állást, de ha ez nem működik, akkor kidobnám. Biztos nem tartanám el, mert elherdálja a pénzt vagy derogál neki jobban fizető állást keresni.

2021. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Azt tudod /sejted mire mennyit költ?? Arra akarok célozni hogy elcigizi elbulizza elissza elnassolja. Vagy mint én hónap elején elteszek x forintot aztán ha belegebedek se nyúlok hozzá inkább pár napig spórolok.
2021. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó hetére? Az még jobb,mint nálam volt. Ő 380at keresett,én 320at. Együtt éltünk, de nem voltunk közös kasszán de ha elmentünk valahova,az fizetett aki megelőzte a másikat. 1 hét múlva már sosem volt pénze. Az autóra fogta. Nekem is van autóm, messzebb is jártam dolgozni,több napot is. Kért tőlem, adtam. De idővel ,mikor arra ébredtem hogy cetliket hagyott, ,,kölcsönvettem egy 10est,egy 20ast,egy 5öst..." akkor már igencsak idegesített. És nyilván sosem adta vissza. Én fizettem a kaját,kutyáinak is,ő a rezsit. Kb a negyede volt annak,amit én tettem bele. Elegem lett. Sosem kéne többé olyan ember aki abszolút nem tud spórolni
2021. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Volt olyan mikor már hónap közepén nem volt pénze...nem bulizik nem iszik es nem cigizik


Azt mondja drága az autót javíttatni'javasoltam járjon busszal addig...a bérlet egy fix költség,nem úgy mint a tankolás...aztán ha összesporolta az autóra való pénzt viheti a szerelőhöz...


Az a baj valahol régen elrontotta és mindig minuszban van...mire visszaadja az ismerőseitől kért kölcsönt nem marad neki plusz

2021. aug. 23. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!