Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a párodnak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párodnak nem lenne pénze?

Figyelt kérdés
Munkahelyet váltott és később kap fizetést de az előző munkahelyénél is sűrűn előfordult,hogy hónap utolsó hetere nem volt pénze ezért ha egyutt voltunk mindent én vettem....
2021. aug. 23. 19:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek sem maradt soha. Amikor megismertem kb már akkor minuszban volt a számlán, az anyjának hála aki a fiát tette minuszba, hogy ő kimásszon a szarból. De mivel spórolni nem tanult meg az anyjától, hitelből élt olyan módon, hogy volt fizetése, vett dolgokat magának, de nagyobb volt a minusz mint amit keresett. Szóval mindig csak minuszban láttam neki a pénzt. Hát én nekem ez nem tetszett. Sokat vitáztam vele erről, mire 1 év alatt vissza törlesztette úgy hogy mindig rajta hagyta. De ugye az kellemetlen volt neki akkoriban a tudat, hogy jött a fizetés de mégsincs, mert rajta kellett hagyni.

Én is segítettem neki, a másik hitelt én végtörlesztettem be neki. 1 évet megspóroltunk így. Az összes spórolt pénzem akkor odalett, de úgy voltam előbb haladunk, ha nulláról is indulunk ketten és akkor már rendesen - ő is spórolva. Megbeszéltük, hogy onnantól KÖZÖS a pénz az övé meg az enyém. Az enyém már előtte is az volt mondjuk.

Így lett nullán kb. 1 év alatt. Egy hitel sem volt a nevén.

Onnantól viszont több maradt, jobban haladtunk. Sok vita kellett mondjuk hozzá, de azóta is van félre téve mindig. Nem hagytam, hogy visszaessen véletlenül sem, hogy amikor van azt el kell költeni. De már megszokta egy ideje és tudja, hogy nekem volt igazam. Igazat is adott nem egyszer. Ha én nem pampogok, nem jött volna ki sokáig a minuszából.


Aki haladni akar, az tanuljon meg spórolni! Igenis kell az anyagi része is ahhoz, hogy az ember haladni tudjon. S addig nyújtózzunk csak ameddig a takaró ér. Nekem a legnagyobb idegem a sok hitel volt, amikor azt türelemmel össze tudta volna spórolni. De ez van amikor rögtön kell minden...

2021. aug. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#8: én kiegészíytem azzal is, hogy 'és ezért vagyok én is IT-s...' ( N, 53)
2021. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22

Én könyvelő! 😉

2021. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#23:annak idején tanító néni szerettem volna lenni, de semmi énekhangom nincs. Így lettem programozó- most már nem sírom ki a két szemem, de akkor bőgtem 1 hétig, mert kirúgtak a felvételiről.:)
2021. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!