Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért tényleg egy szívtelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért tényleg egy szívtelen, lelketlen rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt barátnőmmel, ő előhozta, hogy gyereket szeretne, azelőtt erről soha nem beszéltünk, most viszont én megmondtam neki, hogy én nem szeretnék gyereket mert nem érzem magam ehhez alkalmasnak, türelmesnek.

Erre a fejemhez vágta hogy akkor én egy szívtelen, lelketlen rossz ember vagyok, összepakolt és a szüleihez költözött és azóta nem áll szóba velem.


2021. aug. 24. 20:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Jól tette. Ha azt mondtad volna, hogy még nem vagy készen, akkor oké. De soha? Akkor mi értelme az életednek?
2021. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy vagy ezért rossz ember! De ennek a kapcsolatnak vége van. Az exed gyereket akar, méghozzá most azonnal, te viszont nem akarsz.

Az exed konfliktuskezelése indokolttá teszi, hogy egy közös hörcsögöt se vállalj vele, nemhogy saját gyereket.

2021. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem hinném, hogy szívtelen, lelketlen stb ember lennél emiatt. Csak lassú és nem eléggé empatikus: már tavaj meg kellett volna mondanod neki. Miattad vesztett egy évet az élete számára értelmesebb, értékesebb részéből (a családra készülésből).
2021. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem őt, de nem akarok gyereket, és most nem tudom, mit tegyek? Ezen az egyen kívül rengeteg dologban passzolun, ízlésben is világlátásban is. Csak ebben épp nem.
2021. aug. 24. 20:52
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagy rossz ember.

Ő volt felelőtlen hogy ezt nem tisztázta korábban, de ő se rossz ember.

2021. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

Én pedig feleséget nem szeretnék. :$

Mégse mondom a barátnőmnek. Ha az élet úgy hozza akkor úgyis elveszem. Ha szeretem most és fogom is, akkor mindegy hogy amúgy mit akarok. Ha te tényleg szereted a lányt és vele is akarsz majd élni, akkor úgyis beadod a derekad majd. Ha ennyit nem vagy képes tenni érte, hogy gyereket vállaltok, akkor nem szereted teljesen.

2021. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyesmit pont ezért illő a nagyon korai szakaszban tisztázni.

Rossz ember nem vagy, de tanulj az esetből és legközelebb korán jelezd, hogy nem szeretnél gyereket.

2021. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Senki nem köteles gyereket vállalni, nem mindenki alkalmas rá.
2021. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Ebben a kérdésben pedig nincs kompromisszum. Én is szakítottam már ilyen okból, de mi legalább békében, egymásnak minden jót kívánva váltunk el.
2021. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
4. Hát pedig ez erős szakító ok mert ebben nincs kompromisszum. Vagy egyeztek vagy nem érdemes együtt lenni.
2021. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!