Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ezzel a gondja?

Figyelt kérdés

Mindig azt kérdezi hogy hol van ő a kapcsolatban? Mert mindig mindent mással vagy a szüleiddel intézel el.


Én olyan vagyok hogy 2x szólok/ kérek segítséget és ha nem, utána nem szólok neki semmiért, vagy ha igent mond de utána jön a " jó de én így vagy úgy, vagy nem is tudom hogy..." Nem veszek velük össze, csak nem szólok neki ha gondom van.. barátnőm is ilyen.


Nem szeretem az olyantól a fentieket hallani akinek én segítek szó nélkül bármi legyen az és amikor nekem kéne jön a szöveg..


Persze hogy az olyanhoz " megyek " akit ha szólok segítség kéne, azt mondja oké megoldjuk. A többi hogy ő miként teszi szabaddá magát hogy nekem tudjon segíteni nem érdekel az az ő része, de jön..most nem azt mondom hogy 2 3 óra csúszás vagy ilyesmi nem fér bele..de nem húz akadályt hogy jöjjön segíteni..


2021. aug. 25. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, ennekj fuss neki még egyszer. A kérdésed első fele full értelmezhetetlen.
2021. aug. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Köszi 1# már azt hittem velem van a baj.


A kèrdès a kèrdès típus 😁

2021. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem csak korán van de èn sem èrtem :))
2021. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Kétszer is nekifutottam, de nem értem...
2021. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Probalom megfejteni a kerdest.


Tehat a kérdezonek, ha valami problemaja, kerese merul fel, megkeri a parjat, hogy segitsen. A parja nem tud rogton/azonnal/par órán belul segiteni, akkor a kerdezo a barataitol/szuleitol ker segitseget es ezen megsertodik a kerdezo parja, hogy miert nem egyutt oldjak meg a problemat?


Jol ertelmeztem? 😂🤭

2021. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gyp-s èvek óta ide jár panaszkodni a barátnőjèről, ez a kèrdès is volt már az utóbbi napokban.

De èn ezt komolyan nem èrtem, mi van veletek, állandóan ezen a segítsègen lovagoksz. Ennyire nyomorultak vagytok mindannyian, hogy állandóan segítsèggel kell? Mi a bánatom tudtok ennyit szenvedni, hogy folyton folyvást valaki segítsèget kèr nálatok?

2021. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg neki nyugodtan hogy azért nem kérsz tőle segítséget mert mindig csak a kifogást keresi. Az ilyen embertől én sem kérek. Ne hogy ő legyen már megsértődve habár meglesz...
2021. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Magyartanárnak kellett volna mennem :D

Nem jogos a hisztije ha valóban ennyire "akar" segíteni.

2021. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De ha megcsinálja, akkor meg abba kötsz bele. Ezért nem csinál inkább semmit.

Azon gondolkodj, hogy a "hol van ő ebben a kapcsolatban" kérdés szépen előrevetíti, hogy "sehol". Egyre jobban belátja, hogy ez már lakótársi viszonynak is siralmas, nem hogy kapcsolatnak.


Te meg ezt úgy tudnád megoldani, hogy őszinte lennél, de erre képtelen vagy. Egyszer kéne megmondanod, hogy azért nem kell a segítsége, mert nem tartod semmire jónak. Nem alkalmas anyának, feleségnek, rossz háziasszony, és lusta is (szerinted). Semmit nem tervezel vele a jövőre vonatkozóan. Csak poshadsz a langyos pisiben, mert rajta kívül nem fogsz kelleni senkinek, te meg kapcsolatfüggő vagy, és egyedül életképtelen.


A szüleid nem lesznek ott örökké, és a tesódat se terhelheted mindennel. Neki is van élete, ami nem körülötted forog. A csajod meg félig már kint is van a kapcsolatból. Még idén le fog lépni.

Sok sikert egyedül az életben! Majd megszokod.

2021. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!