Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok pénzt helyemben?

Figyelt kérdés

A barátom jelenleg munkanélkuli, nem úgy néz ki, hogy lesz egyhamar havi fixe, de ha hívják mázolni, parkettezni, villanyt szerelni megy, de ez nem biztosít neki konstans bevételt

Most minden háztartási gépe felmondta a szolgálatot, az autója is, pénz kéne neki és nem kevés.

Mi kb 10 hónapja vagyunk egyutt.

Szokása a kölcsönkéregetés, mindig mindenkinek tartozik.

Amit adnák, szerintem nem volna lehetösege visszaadni és lehet szandekaban sem mert azt mondja, hogy meghívott engem elég sok kávéra a kapcsolat elején, belefér ha én is adok. Én is költöttem azóta rá...


2021. aug. 26. 18:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem. A hozzáállása miatt. Erre fogtok családot alapítani?
2021. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem adnék. De nem is lennék együtt sose egy ilyen lumpenprolival...
2021. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
És miért is nem melózik? Árufeltöltő, katona, rendőr, futár, postás,...sacc/kb. MOST, azonnal fel vennék.
2021. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Igen, a hozzàállása kicsit fura, de attól meg lehet hálás és lehet kimutatja.

Családot nem fogunk alapítani mert mindketten 52 évesek vagyunk

2021. aug. 26. 18:33
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Minek dolgozna, ha mindig talál egy hülyét, aki pénzeli? Fusimunkával, főleg a villanyszereléssel, bőven összekalapál annyit, mint egy átlag havi fizu.
2021. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem adnék egy forintot se
2021. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 5 kávé meghívásért adhatnál százezreket.. Milyen kedves gondolat, főleg, hogy fűnek-fának tartozik, és sosem látod majd a pénzed!

Nagyon eszetlennek kell lenni, aki ilyennek ad, nem beszélve, hogy vele van.

2021. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Khm...🤔

Azt hittem, lehettek legfeljebb 22 évesek.

De a ti korotokban, már meg ne haragudj, nem áll jól, ha ennyire naiv vagy. Ez egy link alak, egy munkakerülő suttyó, aki téged is csak ki akar használni.

10 hónap után örüljön, hogy hagyod magad meghívni, és élvezheti a társaságod. Te meg ott tartasz, hogy fizetsz a farokért, csak ne legyél egyedül?

2021. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Miért , szép az, ha bajban elhagyom az embert?
2021. aug. 26. 18:55
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, mert átb*sz, és ha 1× ad az ember, akkor abból 12 is lesz a végén.
2021. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!