Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok pénzt helyemben?

Figyelt kérdés

A barátom jelenleg munkanélkuli, nem úgy néz ki, hogy lesz egyhamar havi fixe, de ha hívják mázolni, parkettezni, villanyt szerelni megy, de ez nem biztosít neki konstans bevételt

Most minden háztartási gépe felmondta a szolgálatot, az autója is, pénz kéne neki és nem kevés.

Mi kb 10 hónapja vagyunk egyutt.

Szokása a kölcsönkéregetés, mindig mindenkinek tartozik.

Amit adnák, szerintem nem volna lehetösege visszaadni és lehet szandekaban sem mert azt mondja, hogy meghívott engem elég sok kávéra a kapcsolat elején, belefér ha én is adok. Én is költöttem azóta rá...


2021. aug. 26. 18:26
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Senki nem ad neki már, elöttem kérincsélt masoktól, apjától, hallottam.
2021. aug. 26. 21:03
 22/26 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem adnak mások, mert ők is tudják, hogy nem megbízható ilyen téren és nem kapnák vissza azt a pénzt. Gondolom ők is tudják, hogy már így is sokaknak tartozik. Ez neked nem elég elrettentő? Vagy van annyi pénzed, hogy ezt az összeget gond nélkül nekiadd ajándékba? Egyáltalán tart itt ez a kapcsolat?
2021. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az aggódó türelmes válaszokat !
2021. aug. 26. 21:21
 24/26 anonim ***** válasza:

Azért a szövegért kiraknám, hogy adnod kell, mert korábban meghívott ide-oda!

Akkor kellett volna mondania, hogy ezáltal az adósa lettél.


Nem fogja visszaadni, sőt még fog kérni.

Egyszer úgyis nem-et kell mondanod. Kezd most!


Jártam így, egy kocsmai haverral. Már mindenki tudta, hogy elkaszinózta mindenét, csak én nem.

De az csak 50 ezer veszteség volt. Utána eltünt a környékről


64f.

2021. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. aug. 26. 21:35
 26/26 anonim ***** válasza:

Itt a hozzáállásán van a gond.

Mi az,hogy adok pénz mikor kell neki és nem adja vissza mert......!

2021. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!