Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok pénzt helyemben?

Figyelt kérdés

A barátom jelenleg munkanélkuli, nem úgy néz ki, hogy lesz egyhamar havi fixe, de ha hívják mázolni, parkettezni, villanyt szerelni megy, de ez nem biztosít neki konstans bevételt

Most minden háztartási gépe felmondta a szolgálatot, az autója is, pénz kéne neki és nem kevés.

Mi kb 10 hónapja vagyunk egyutt.

Szokása a kölcsönkéregetés, mindig mindenkinek tartozik.

Amit adnák, szerintem nem volna lehetösege visszaadni és lehet szandekaban sem mert azt mondja, hogy meghívott engem elég sok kávéra a kapcsolat elején, belefér ha én is adok. Én is költöttem azóta rá...


2021. aug. 26. 18:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
9-es 52 éves férfi. Kellene megtakarításának lenni ezekre, ő meg csak tartozásokat halmoz. Ha neked ez kell, akkor fizess, biztos jó az ágyban, ha megéri.
2021. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

#9: Nem az embered hagyod el,hanem józan ésszel belátod, hogy ez nem jó neked, nincs értelme lyukas vödörbe vizet önteni. Pár hónapja randizgattok. Nem tartozol neki semmivel.

De te már eldöntötted, hogy adsz neki pénzt, aztán meggyőzöd magad, hogy miért van rendben, ha nem fizeti vissza, és mire észbe kapsz, azért nem mersz szakítani, mert milliókkal tartozik, és félsz, hogy felszívódik, mielőtt visszakapod.

2021. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kizárt, mert egyrészt azzal próbál pénzt kihúzni belőled, hogy ő többször is meghívott kávézni, másrészt meg másoknak is tartozik és szinte biztos, hogy soha nem kapnád vissza. Szakemberből hiány van, szinte mindegy mit akar megcsináltatni az ember, várni kell rá. Ha annyira akarna, nem hiszem el, hogy ne tudna többet dolgozni. Csak persze könnyebb másoktól pénzt kérni.

Amúgy igen, biztos örülne az ajándék százezreknek és pár napig hálás lenne, de aztán szépen elfelejtődne a dolog. Ne hagyd magad lehúzni. Nyugodtan megmondhatod neki, hogy nem szeretnél kölcsönadni neki. (Ha mégis megteszed, amit amúgy nem lenne jó ötlet, akkor legalább szerződést írjatok. Hiába mondja, hogy anélkül is visszaadja, akkor is ragaszkodj hozzá.)

2021. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszokat ! De ha nem vagyunk hazasok, tenyleg penzt adni se okos dolog, es nem adok, viszont én elvárhatom a hüseget, ha nem adok penzt? Es nem vagyok a felesege ? En mit várhatok el?
2021. aug. 26. 19:36
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

#14: Ugye te nem vagy ennyire naiv és buta 52 évesen, csak trollkodsz?


Mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy. Még két hónap, és te fogod eltartani, miközben ő magasról 💩ik a fejedre. Megcsalni meg persze, hogy megfog, elvégre több nő, több pénz. Hitelt is vegyél fel neki a nevedre, tudom ajánlani a Providentet.

2021. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz hűséges, hogy te pénzt adsz neki. A kettő nem függ össze.
2021. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kerül ide a hűség? Azt is mondta, hogy megcsal, ha nem adsz?

Egy 52 éves nő hogy írhat le ilyet, mintha 22 lennél! Az ő elcseszett életéért nem vagy felelős. Egyelőre az akaraton kívül nem köt össze semmi, elvárhatod, hogy szeressen, figyelmes legyen veled, időt akarjon veled eltölteni, és hűséges legyen, amit cserébe te is megteszel. A gondoskodást, programokat, hasznos időtöltést is, de erre nyilván nincs pénze.

2021. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én nem adnék. Amúgy ezért nem engedem hogy meghívjanak erre-arra.
2021. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem. Egy mocskos férfinak se
2021. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem trollkodik.


Engem nem zavar, ha valakinek nincs pénze, de az nagyon zavarna, ha a párom előbb tőlem kér, minthogy máshonnan szerezzen pénzt(akár hitel, barátok, jelzálog, szülők, rokonok). Ha már mindenhonnan elutasították és úgy fordul hozzám, akkor megérteném, de nem az egész összegre, hanem max 200ezret adnék(nyilván attól is függ, hogy állok), abból kijön minden használtan! Kocsira nevetséges, biztos nem, ott a tömegközlekedés! Amennyiben engem távolra gyakran hazafuvaroz(és onnan hazamegy), akkor esetleg valami 50et..


Együtt éltek? Miért nem éltek együtt?


Egyébként a pénznek nincs köze a hűséghez.

2021. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!