Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vannak jelei a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak jelei a szakításna?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kicsit el tavolodtunk egy mástól a párommal. 1ev 2 hónapja vagyunk együtt régóta vannak bajok.

2021. aug. 30. 09:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha ilyen rövid kapcsolatban régóta vannak bajok, az olyan jel, ami csak a te szemed nem veri ki.
2021. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hat nem en már régóta észre vettem, csak mindig azon vagyok hogy helyre hozzam.
2021. aug. 30. 09:12
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

#2. Így ment el 5 évem, és 25 évesen kezdhettem új életet.


Figyelj, ha 1,5-2 év után már vannak bajok, akkor nem biztos, hogy érdemes harcolni a kapcsolatért. Abszolút a kommunikáció híve vagyok, nem pedig az azonnali szakításért, de ebben is van egy határ, meddig érdemes küzdeni, és mikor érdemes inkább jegelni a dolgot.

2021. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nekem a beszélgetés nem megy kicsit kinosan érzem mett mindig en jövök ki rosszul.

Nem működik a szex, egyszerűen érzem hogy ha rá hajtom a fejem vagy bújok ô sóhajtozik.

Máskor meg tervezi velem a jövőt.nem értem

Szerintem nem boldog velem.

2021. aug. 30. 09:40
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
4-es Ezek szerint te sem vagy boldog vele. Ha nem működik a szex miért vagytok még együtt? Egyáltalán mit jelent ez?
2021. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát szeretem őt, volt hogy 5 hónapig semmi nem volt,most havonta egyszer van.
2021. aug. 30. 09:52
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os Ez egy vicc? Hány évesek vagytok, nyugdíjasok? Mi volt az oka friss kapcsolatban 5 hónap szexmentességnek? Még a havi 1 is nagyon kevés, gondolom azért sóhajtozik, mert fél, hogy szexelni kell.
2021. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek már mind azok a jelek. Ő meg csak azért van még benne, mert kényelmes és addig sincs egyedül.
2021. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek igy nincs ertelme. Ha van rozsaszin kod, en a pofaraesest kesobb bevallalnam, mert szep dolog a szerelem. De akkor ez meg csak nem is az. De akkor minek? Csak hogy ne legyel egyedul? Mert mindenkinek van parja? Nagyon sok pocsek kapcsolat azert van meg egyben.
2021. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hat akkor volt az hogy a munka miatt stresszes volt, meg hogy van két macska es tőlük nem lehet.

En 24/l ő 24/F

2021. aug. 30. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!