Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vannak jelei a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak jelei a szakításna?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kicsit el tavolodtunk egy mástól a párommal. 1ev 2 hónapja vagyunk együtt régóta vannak bajok.

2021. aug. 30. 09:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

24 évesen nem havonta, hanem naponta kellene legalább 1x kívánnia. Mit dolgozik, ami ennyire stresszes? Miért nem lehet a macskáktól, zavar, ha néznek? Ki kell őket zárni, ha másképp nem megy. (Van macskám, úgyhogy tudom, hogy nem akadály.)

Ez ebben a korban azonnali szakító ok!

2021. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hat velünk alszanak,

Ugye a vírus miatt nincs munkája csak alkalmi most is keres de elég nehéz es ugye nincs meg ugy az anyagi biztonság azért ideges.

Meg a szex is fura e miatt a dolog miatt hogy nem megy el kicsit fura nekem hogy egy pasi nem tud el menni.

2021. aug. 30. 19:45
 13/16 anonim ***** válasza:

Macskaval alszatok?

Kirúgnám az ágyból az biztos!

Nezd, ti nem beszélgettek csak halgattok mint hal a szatyorban.Így nem lehet semmit sem tudni semmit sem helyrehozni.

Le kéne ülnötök és elmondani egymásnak mi nem tetszik, és mit szeretnétek.Majd mikor ez megvan.Akkor pontról pontra végig venni mindent,és a másik igényeit szem előtt tartva kompromiszumokat kötni.Amiben nem lehet ott meg az egyiknek engednie kell.Vagy ha az sem megy,akkor nem egymáshoz valók vagytok.


Én pldául nem tűrnék az ágyamban semmilyen állatot.Szerintem az embernek a fekhelye az ágy,ahová a párjával megy.

De elfogadom,hogy valakik meg a macskáikkal,a teknősbékával,kutyával vagy szobamalaccaikkal alszanak.De nem velem,hanem nélkülem!!


Nekik olyan ember kell,aki hozza a saját háziállatait,és így egykupacban mindenki el lesz az ágyban.

2021. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Tegnap este beszéltünk.El monduk hogy mi is a szitu.

#13 De ez nem úgy van ahogy te gondolod.Nekem olyan mint ha a gyerekem lenne a macskám kovezzetek meg de igy van.

Igazából en család nélkül nőttem fel csak ez a kis állat maradt nekem.

2021. aug. 31. 03:49
 15/16 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy beszéltetek, de mire jutottatok? A macska akkor sem kifogás, 1 órára ki lehet zárni a szobából.
2021. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hat arra hogy igazam van annak gondok szert meg próbálunk kocsit jobban oda figyelni a másikra mert úgy e ez nem csak az ő miatta van es tegnap este minden jol mentén igazából.
2021. aug. 31. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!