Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha hiába vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha hiába vagyok 30 éves, a barátom még eljegyezni sem akar még?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk a közös terveinkről, azt mondta majd elakar venni, de mivel még csak 1 éve vagyunk együtt, így nem gondolkodott ezen. Bezzeg a velem egyidősök többsége, volt osztálytársak többsége már házasságban él.
2021. aug. 30. 10:14
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
90%

Miről késtél volna le? Még mindig szülhetsz gyereket.


Ha pedig még nem éltetek együtt, akkor hova sietsz az esküvővel? Minimum egy év együttélés után érdemes csak ezen gondolkozni, addig nem ismeritek igazán egymást és azt sem látod még, hogy tudnátok-e együtt élni. Sok kapcsolat azon úszik el.

2021. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
92%
Nem a mostani párodon kell behozni a lemaradást. Hülye lenne 1 év után elvenni
2021. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
90%
#6 alapján tudható hogy már megint férfi trollkodik. Ugyanis mi nem mondunk ilyen hülyeségeket hogy 30 évesen már kiöregedtünk. Az itteni incelek mániája az öregnőzés 25 felett.
2021. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
80%

Lakva ismerszik meg az ember - ezzel mélységesen egyetértek. Ahogy azzal is, hogy nem, még akkor sem!

Százezerszer megnézném és népmesei 7 próba után (nekem is!) mernék újra valakivel háasodni, pláne gyereket vállalni, akkora kockázat van egy hibás döntésben.

Ha férfi lennék, inkább maradnék örökre egyedül, mint hogy olyasvalakihez kössem magam, aki számára csak eszköz vagyok egy checklist-en, amelynek egyik eleme a házasság, és aki 30(!!!) évesen kiöregedettnek érzi magát. Mi lenne veled n e gy v e n évesen? Rituálisan eltemetkezel, mert ami 35-ig nem történt meg, az már ne is történjen? :D


Elnézést, de nagyon mások vagyunk, nem tudom hibáztatni a barátodat amiért még nem vett el, de egy kicsit sajnálom, hogyha mégis el fog egyszer.

2021. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
86%
Hát első lépésként pl költözzetek össze. 30 így vagy úgy, azért ne legyél már éretlen 15 éves szintjén, egy házasság nem arról szól, hogy "bezzeg mások". Meg 30 évesen szerinted miről vagy lemaradva? Eleve 1 éve jöttetek csak össze, ne rajta akard behozni a korábbi rossz döntéseid miatt elvesztegetett éveidet.
2021. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
91%
Együtt élés nélkül csak egy idióta jegyzi el a másikat....
2021. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen gondolkozás arra jó, hogy ne késs le a 40 évesen elvált egyedülálló anyuka egy sz@r házassággal a háta mögött státuszról.

Nekem volt egy exem, aki fél év után már nyagatott a lánykéréssel, mert bezzeg a többiek a facebook-on már hol járnak az életben (ő 22 volt akkor...), meg szintén fél év után csináljunk gyereket, mert minden szar az életében, és az majd megoldás lesz rá... Ex

2021. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
64%
utolsó te nem mentél bele a játékába?
2021. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
13%

Mindenki jön azzal, hogy "csak 1 év". Ebben a korban viszont 1 év már nem olyan. 30 évesen a tapasztalatoknak köszönhetően több önismerettel rendelkezik az ember, tudja, hogy mit akar, és jobb emberismerő is. (Többnyire).


25 alatt én is nagyon korainak tartanám egy év után az eljegyzést, de 30 körül már fölösleges 4-5 évig járogatni szerintem. Magamon is észreveszem. Exemmel 19 évesen jöttem össze, de ha egy év után megkért volna, akkor köpni-nyelni nem tudtam volna, pedig az első évünk nagyon jó volt, a többivel ellentétben. Hiábavaló kapcsolat volt, ami sehová sem tartott, de 19 évesen még nekem sem voltak kialakult céljaim, még bőven nagy mértékben fejlődött a személyiségem. (Mindig fejlődik, de felnőttként már kisebb léptékben.) Most ismerkedésnél látom, hogy mennyire ki tudom szúrni a jeleket, amelyek azt jelzik, hogy nem egymást keressük, hiába rendes, kedves, külsőre is tetsző a srác.

2021. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
95%

19!


De az is meg van, hogy nem élnek együtt? Más egy év együtt élés után eljegyezni valakit és más egy év találkoztatás után.

2021. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!