Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha hiába vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha hiába vagyok 30 éves, a barátom még eljegyezni sem akar még?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk a közös terveinkről, azt mondta majd elakar venni, de mivel még csak 1 éve vagyunk együtt, így nem gondolkodott ezen. Bezzeg a velem egyidősök többsége, volt osztálytársak többsége már házasságban él.
2021. aug. 30. 10:14
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
61%
1 év után a legjobb indulatú de gondolkodó férfi sem vesz el egy nőt... Majd 3-5 év múlva hozd ezt témába ha együtt lesztek még..A házasság amúgy is csak 1 papír, és te papírt szeretnél arról, hogy te birtoklod ezt a férfit.. tehát birtoklási mániád van .
2021. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
91%

#18 próbáltam ellenállni és nagyon örlődtem, mert érzelmileg kikészített, de végül helyesen döntöttem és beláttam, hogy nem lesz jobb, csak rosszabb, ha egy ilyenbe megyek bele. Persze utólag meg kívülről könnyű mondani ezeket, de tanultam belőle, és beláttam, hogy mi a helyes, még ha kicsit lassan is.

Az ember sokszor belemegy a játékba tudatlanul és érzelmi zsarolás miatt is, a lényeg, hogy felismerje, ha egy ilyenbe került, és még ha a saját életét tönkreteszi is (pl. egy megondolatlan házasság), de egy ártatlan életet nem tehet ki ennek (meggondolatlan gyerekvállalás).

17-es voltam

2021. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
94%

30 évesen szerintem sem kell 3-5 éveket várni a házasságig, de azért az 1 év az tényleg nagyon kevés. 1 év együttélés már más lenne, de így, hogy nem is éltetek együtt, így irreális elvárnod tőle, hogy megkérjen.

Beszélgessetek, hogy mik a céljaitok, időben is vázoljátok fel. Ha te pl gyereket akarsz, akkor mondd, hogy 2 gyereket szeretnél még 35 előtt szülni, és ehhez feltétel számodra a házasság, szóval nem várhatsz a végtelenségig. Ha ő ennek utánaszámol és benne van és neki is tetszik ez az időkorlát, akkor költözzetek össze, aztán majd meglátjátok. Ha nem, akkor jobb még most szakítani és új fickót keresni, minthogy még tovább húzd az időd mellette, ha nyilvánvalóan nem ugyanazok a céljaitok.

2021. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
85%
Együtt se laktok, 1 éve vagytok csak együtt, de te már itt a falhoz szegezed. Marhára nem vagy lekésve semmiről, állíts az arcodon.
2021. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%
Jegyezd el te!
2021. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
88%

Bezzeg...

Kit erdekel, h masok hogy elnek?

Inkabb csak elvezd a tarsasagat, lesz, ami lesz belole. Ha nagyon elmesz ezen a miertnemakarszelvenni-vonalon, konnyen elveszitheted ot. Ki szeret nyomas alatt elni

2021. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
92%
1 év alatt össze se költöztetek, jó, hogy nem fog elvenni. Már az is sokat elmond, hogy ennyi idősen eddig nem jutottatok el. Valószínűleg esze ágában sincs veled bármit csinálni.
2021. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
87%
költözzetek össze és utána ha műküdik, akkor lehet hogy ő is hamarabb eljegyez, mint hogy randiztok mint a 15 évesek
2021. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel a megfelelési kényszerrel orvoshoz kellene fordulnod. A kirakat-élet, amit az ismerőseid mutatnak a félyszbúkon, fele se igaz.
2021. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
93%

29 voltunk mikor megismerkedtünk.

32 évesen házasodtunk.

Egyidősek vagyunk,és 2 fiunk van.Semmiről sem maradtunk le.

2021. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!