Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint fél éve vagyunk együtt , testépítő nagyon sokat edz,megszerezte a személyi edző okjt is így persze az lett,nem kezdett még bele azt mondta majd jövőre fog személyi edző lenni akkor kezd bele,de viszont 1 hete kitett magáról egy edzős videót okés hogy ruha volt rajta de teljesen minden izma kilátszott olyan nyilvános videónak tűnt,mivel még nem személyi edzősködik így minek tesz ki videót ha meg else kezdte azt a munkát ,azt mondta hogy lássák a változást róla amire oda kerül hogy vendégeket is vállal azért tette ki

De egyébként kitette mondtam tegye ha szeretné de látta nem tetszik nekem


2021. aug. 30. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ezt most te reagálod túl.
2021. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj... nekem fiatalon volt egy testépítő barátom. Jobban szerette a saját testét, mint az enyémet. Azóta messzire elkerülöm a testépítőket...

Bocsi, de nekem ez a véleményem/élményem róluk.

2021. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Egy csepp központozàs dobott volna a mondandódon.


#1essel értek egyet.

2021. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem ,hogy csak a munkája miatt . Egyszerűen igényli a visszaigazolást ,mint amikor te tükörbe nézel és azt mondod hmm igen ma nagyon jól nézek ki. Csinálsz magadról egy képet és feldobod . Szerintem szokd ezt meg ,mert később ha tényleg ezzel fog foglalkozni több videót fog felpakolni magáról.
2021. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még el sem kezdte a munkát, de már most hisztizve rettegsz. Mi lesz majd akkor, mikor napi szinten csajok százaival tartja a kapcsolatot és edzi őket?
2021. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy szerzetest.Aki csuhába jár.Mondjuk az is bűnbeesett szerzetes lenne.


Testépítő.

Tehát a testét fogja mutogatni.

+Edző.Hiteles ,ha van rajta izom,es azt latják is!

Ezzel fog pénzt keresni.

Egy nyápic ,sikló mennyire lenne hiteles testépító edző?Érted!

Tudasa persze lehet,de ránézésre kvara nem lenne kedve senkinek tanácsokat kérni egy edzetlen f.sztól.

Szval szokj hozzá.Ez kereseti lehetőség ,és fontos hogy mit közvetít az emberek felé.Hogy adja el magát.Minnél hitelesebbnek tűnik,annál többen fordulnak hozzá.Es ha ez mellet meg videókat is készít reklámozva magat,es tudása is megvan,akár sikeres is lehet.

Csak nem kell csesztetni.

2021. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azta! Ezt képes voltál 1 mondatban leírni...

Te reagálod túl.

2021. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te reagálod túl. Manapság már utánanéznek a neten a szenélyi edzőknek a leendő ügyfelek, vagyis egy részük mindenképp, és nem árt. ha legalább arról látnak képet, videót, hogy hogy néz ki mégis az az edző... azért egy izmos, folyamatosan edző tréner szimpatikusabb lesz, mint akiről nem lehet semmit sem látni vagy nem látszik rajta izom. És ráadásul ha ízléses, kellő részeket takaró ruhában van, még nem is férfiribiskedik (mert pl. azt megérteném, ha az keltene benned ellenérzést, hogy félmeztelenül flexel, vagy olyan ruha van rajta, ami kb. arra jó, hogy védekezzen, ha félmeztelenséggel vádolják, hogy "de hát van rajtam ruha"... amikor kb. 2 centi anyag, kilátszik a teljes bimbi stb.)
2021. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!