Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év és ennyi?

Figyelt kérdés

Adott egy illető, akivel már 10 éve együtt voltunk. Egyik napról a másikra benyögte, hogy vége, már nem érez semmit. Előtte 1 hétig volt szótlanabb.

Nem voltak komoly problémák. Pár apróság, de az mindenhol van. Már az összeköltözésről volt szó, aztán később a gyerekről.

Természetesen óriásit csalódtam. Ha 10 év után ezt valaki így képes benyögni, akkor mégis hogy bízzak meg bárki másban párkapcsolat terén? Mert, ahogy ismerősöktől hallottam, már 1-2 hónap után agresszívan a másikra próbálják erőltetni a bizalmat a kapcsolatokban, nekem pedig ez így már sehogy sem menne. Volt a kapcsolat elején és a közepén is hasonló, egyikünk és másikunk részéről is, de ott adtunk ESÉLYT egymásnak újra. Most ez nem áll. Így hogy dolgozzak bármilyen kapcsolaton is, ha semmit sem ér, hogy tennék a másikért?

Csalódott vagyok az miatt is, ami lesz. Valószínűleg ő beleveti magát a dolgokba és ahogy a környezetemben szinte minden lány hasonló helyzet után, sorban csak hitegetni fogják és alkalmira használják őt. Annyira szét fog csúszni lelkileg, mint bármelyik tucatlány. A másik oldalról meg ott leszek én, akinek maximum 1-2 szex jön össze, rosszabbnál rosszabb csajokkal, mert szörnyű a felhozatal és nem nézek ki elég jól.

Így hogy álljak neki bármiféle társkeresésnek?



2021. szept. 1. 06:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Tehát eddig is csak azért voltál vele, mert nem jött jobb, és legalább volt fix punci szexre. 10 évig hitegetted, hogy majd egyszer megkéred, meg lehet, hogy egyszer lesz gyerek. Most meg csodálkozol, hogy kilépett?

Hát nyuszifül, ezért kellett volna azt időben átgondolni, hogy mit is akarsz tőle, és ha működik az együttélés, akkor egy év után megkéred, egy évvel később el is veszed, rá egy évre meg szül egy gyereket. Most ő boldogan etetné bébipapival a második pulyádat, eszébe nem lenne lekoccolni.

10 év alatt nem döntötted el, hogy elég jó-e neked, csak készpénznek vetted, hogy úgyse lép le, meg ha harmadjára is jut a kapcsolat a tönk szélére.


Legközelebb mondjuk tegyél is azért, hogy a nőd veled maradjon.

Őt meg nem kell félteni. Pár hónapig lehet, hogy búfelejtő kúrótúrát tart, mert padlón van az önbizalma és nagyon sok évet elszórt feleslegesen. De maximum 3 év, és nézheted, hogy boldogan tolja a babakocsit.

2021. szept. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
10 evig ossze se koltoztetek? Ritka looser lehetsz ha ez tenyleg igy van.
2021. szept. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Ja, értem, mivel neked alig jut majd szex, téged sajnálni kell, őt viszont lenézni mert neki jut majd bőven. És milyen kedves vagy, hogy azt nézed ki belőle, hogy fűvel fával dug majd, mint egy utcalány. Hát, téged nem volt hiba dobni, sőt. Hamarabb meg kellett volna tennie. Szerintem csak kiismert és kiábrándult.
2021. szept. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

1-es: "Tehát eddig is csak azért voltál vele, mert nem jött jobb, és legalább volt fix punci szexre. 10 évig hitegetted, hogy majd egyszer megkéred, meg lehet, hogy egyszer lesz gyerek. Most meg csodálkozol, hogy kilépett?"

Te mégis miről beszélsz, már ne haragudj? Hol írtam olyat, hogy majd jön jobb? Szerelmes voltam és vagyok belé. Elfogadom, hogy valami nagyon nem okés a fejedben, de a csalódásaidért ne skatulyázz már be másokat olyanba, amik nem is igazak rá.

A gyerek téma pedig nem úgy volt megbeszélve, hogy majd egyszer lesz, hanem bizonyos dolgok után, a következő 1-2 éven belül. Mindketten 30 alatt vagyunk még.


"Hát nyuszifül, ezért kellett volna azt időben átgondolni, hogy mit is akarsz tőle, és ha működik az együttélés, akkor egy év után megkéred, egy évvel később el is veszed, rá egy évre meg szül egy gyereket. Most ő boldogan etetné bébipapival a második pulyádat, eszébe nem lenne lekoccolni."

Valóban okés lett volna a semmire csinálni pár gyereket, aztán várni a segélyt. Akkor meg azért szólnál be, hogy miért a semmire szültem.


"10 év alatt nem döntötted el, hogy elég jó-e neked, csak készpénznek vetted, hogy úgyse lép le, meg ha harmadjára is jut a kapcsolat a tönk szélére."

Erről se volt szó, de láthatóan a frusztrációid miatt abból áll a mondatalkotásod, hogy beszólsz embereknek olyanokért, amik meg sem történtek.


"Legközelebb mondjuk tegyél is azért, hogy a nőd veled maradjon."

Ezt a mondatot nem tudom hova tenni azután, hogy olyanokat vágtál a fejemhez, amikről nem is írtam, szóval részedről még egy szöveg értelmezése sem ment. A másik oldalról meg ott van, hogy az illető lánynak a barátnői is beszóltak, hogy még egy olyan hapsit nem talál, aki annyit tett érte egy kapcsolatban, mint én.


2-es: Tekintve, hogy én egyetem miatt máshol éltem és mindkettőnknek másra is kellett a pénz, így nem. Plusz, ez még gimis szerelemből lett. Elfogadom, hogy mások meló nélkül, a szülőktől előkapnak bármikor egy lakásra valót vagy albérletet lazán kifizetik, de nálunk voltak a szülőkkel is gondok (betegség), tanulásra való pénzköltés is.



Ui.: Miért érzem azt, hogy erre a kérdésre rengeteg megkeseredett nő fog ugrani?

2021. szept. 1. 07:11
 5/27 A kérdező kommentje:
Amikor elküldtem a hozzászólásom, meg is jelent a harmadik érintett. Aki valamilyen rejtélyes módon pont ugyanazt írta le, amit nem is írtam sehol, de az 1-es rám húzott.
2021. szept. 1. 07:12
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Tök fölösleges a kapcsolat korával jönni. Öreg borból is csak a minőségi a jó, a gusztustalan lőre, ami az idővel csak megpenészedett, senkit sem érdekel.
2021. szept. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy van benne valami, amit írsz. Én sem ezt vártam volna a lánytól.
2021. szept. 1. 07:15
 8/27 A kérdező kommentje:

Összegezném az eddigi válaszokat:

- Az eddigi válaszolók nem támogatják a tervezett gyerekvállalást, de a semmire szülést igen.

- Az eddigi válaszolók felé az albérletárak nagyon alacsonyak vagy szerintük tele vannak pénzzel.

- Az eddigi válaszolók szerint tök okés, ha egyik napról a másikra kidobják őket és őket meg sem érintené.

- Az eddigi válaszolók szerint, a férfiak agyában a kapcsolat=szex.


Azért örülök, hogy abban a 10 évben ennél értelmesebb nővel voltam együtt.

2021. szept. 1. 07:23
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha nem működik akkor fölösleges erőltetni a kapcsolatot. Hiába adtok egymásnak esélyt, ha ő nem szerelmes már beléd. Nem az elmúlt egy hétben találta ki, valószínűleg hosszú ideje forgolódott már ezen, főleg ha ilyen nyugodtsággal mondta azt jelenti hogy magában már lezongorázta ezt.


Az okát nem tudjuk megmondani, nem ismerjük, és ha neked se mondja el igazán akkor te is csak találgathatsz. De bármi is van, arra fut ki a dolog hogy nem akar már veled lenni, és ezen nincs mit változtatni.

2021. szept. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor meg azért szólnál be, hogy miért a semmire szültem."


Most akkor mindketten nők vagytok? Nem gond, csak gondoltam megkérdezem.

2021. szept. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!