Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinak mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak mennyire fontos, hogy õ legyen a sztár a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy olyan ruhát vegyen a nõjének, amit õ nem tud megengedni magának. Hogy õ foglalja az éttermet, õ szervezze le az utazást (pl. tengertúlra volt lehetõségem elmenni, neki az volt a baja, hogy õ akart kivinni), hogy a jó dolgok általa történjenek.
2021. szept. 1. 10:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha én elérek valamit, neki a duplája kell, ha eljutok egy Külföldi konferenciára akkor az tabu otthon.
2021. szept. 1. 10:27
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A kishitű, komplexusos férfinak fontos ez ilyen szinten. Akibe vagy belenevelték azt, hogy a férfi akkor férfi, ha el tudja tartani a nőt, vagy az, aki ezek nélkül a grandiózus gesztusok nélkül nem érti magát férfiasnak.
2021. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek fontos, valakinek nem. Mondjuk szerintem ezek a felszínes része egy kapcsolatnak, és ha ezzel akar imponálni, hogy drága cuccot és nyaralást biztosít, az számomra inkább taszító. A Maldív-szigeteken is lehet valaki bunkó paraszt és egy kis hegyvidéki magyar falu apartmanjában is lehet valaki szerető, gondoskodó, figyelmes társ. Ahogy fordítva is. Nem ezen múlik. Szóval "egy" férfinak annyira fontos, amilyen AZ a férfi.

Persze a társadalmi nyomás ezt diktálja, hogy mit "KELL" férfi részről biztosítani. Inkább az a becsülendő, ha valaki ennek a nyomásnak az ellnére saját maga szabja meg, hogy szeretne élni, figyelembe veszi a párja igényet, hajlandó kompromisszumra együttműködésre és a saját elvei szerint él, mégis nyitott mindenre, a fejlődésre az élet bármely területén.

2021. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem veszek neki ruhát, mert az isten se tudja hogy egyáltalán passzol-e rá vagy tetszik-e neki, vagy egyáltalán felveszi-e. Legfeljebb ha együtt vásárolunk és tetszik neki valami de már sajnálja rá a pénzt akkor kifizetem.

Utazásokat jobb szeretem ha közösen tervezzük.

Olyan nagyon puccos helyekre meg nem járunk, hogy ebből kérdés legyen. :D

2021. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel akarja kimutatni, hogy férfi, akkor sajnos egyáltalán nem érzi magát férfinak. Hosszútávon eléggé mérgező szitu.
2021. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
:)) egy ferfinek nincsenek ilyen gondjai. Egy megfelelesi kenyszeres gyereknek igen. Kuld a hapsid pszichológushoz vagy keress ferfit
2021. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy bohóc vágyik cirkuszra.
2021. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂
2021. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a kölcsönösség híve vagyok. Egymás társai vagyunk, nem pedig bűvész és közönsége. Bár igaz, én a kikapcsolódás és szórakozás mértékét sem abban látom, hogy mindenképp minél távolabbi, és minél drágább helyre menjek/menjünk.
2021. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

ahogy írta más is ez kisebbségi komplexus ...

engem aztán nagyon nem érdekel ha a nőnek többre telik nekem, sőt meg is hívatom magam, elvégre egyenlőek vagyunk és ezt ki is kell fejezni valahogyan, első hónapban éterembe járasson legalább a nő és érezheti az egyenlőséget bőségesen !

2021. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!