Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinak mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak mennyire fontos, hogy õ legyen a sztár a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy olyan ruhát vegyen a nõjének, amit õ nem tud megengedni magának. Hogy õ foglalja az éttermet, õ szervezze le az utazást (pl. tengertúlra volt lehetõségem elmenni, neki az volt a baja, hogy õ akart kivinni), hogy a jó dolgok általa történjenek.
2021. szept. 1. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ritka nagy frusztrált f.szt fogtál ki, hallod. Nem, egy normális, egészséges felnőtt embernek nincsenek ilyen komplexusai.
2021. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ki kíváncsi egy ilyen palira, de komolyan?
2021. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fontos. Szeretem barátnőm meghívni mozizni, ebédelni, de nem célom rákontrázni, ezek oda-vissza történnek. Nyaralást is egyiket én álltam, másikat ő, miért lenne probléma? Mindketten dolgozunk, van saját keresetünk, nincs értelme hogy csak én költsem el a pénzem, ő pedig az egészet befektesse.
2021. szept. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva van. Visszahúzódóbb típus vagyok, nem antiszociális csak nem szeretek reflektorfényben lenni, míg pl. a kiszemeltem abszolút egy cserfes, társasági ember nagy hanggal. Nyilván ajándékokkal meglepném időről időre, meg étterembe, moziba, egyéb programokra elvinném, de ha utaznánk például, akkor nagyon szívesen rábíznám a pepecselést, az anyagi részét 100%-ban állnám de cserébe megkérném hogy a foglalást meg a többi kínlódást ha tudja vállalja már át, nekem se türelmem se affinitásom nincs ezekhez a dolgokhoz. :D
2022. máj. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!