Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, milyen kérdéseket tesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen kérdéseket tesztek fel férfinak ismerkedéskor, hogy jobban megismerhessétek, fontos dolgokat is megtudjatok róla, ne csak a meseszöveget?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem minél idősebb az ember, annál több rizikófaktort ki szeretne zárni, akár úgynevezett kényes kérdések nekiszegezésével is.

Hogy ez etikus-e és illendő-e, hát...

2020. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, hogy mit mondasz, igazad van. Arra értettem, hogy sok férfi több hétig is sunnyog arról, hogy voltaképpen párkapcsolatban van, vagy nem tervez lakni majd abban a városban, amelyben mindketten (férfi és nő) laknak, stb.
2020. okt. 3. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan kérdezz rá, hogy mik a tervei az a legtisztább. Ha valóban komoly kapcsolatot keres akkor őszintén fog rá válaszolni.
2020. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy ha nincs is kapcsolatban akkor is ott figyel mindig egy plátói szerelem, egy ex, egy nem tudom kicsoda akivel meg kell majd mérkőzni ha múlik a lángolás.

Az anyja főztjének felemlegetése is felbukkan idővel.

Szóval az össze sztereotípia amit csak vicclapok hasábjain olvasott az ember és bár jókat mulatott rajta de nem hitte, hogy ő is így jár, pedig de.


Másrészt nőknél dettó, szóval a két nemnek nincs mit egymás szemére hányni :)

2020. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem van mit egymás szemére hányniuk, ha az egyik fél hűségesebb, jól vezeti a háztartást, foglalkozik a gyerekekkel, a másik pedig sunnyog. Nagyon sajnálom, hogy ezek a nők sokszor nincsenek megbecsülve, hanem jobban a szemforgatós, rámenős, hűtlen stb. fajta, de most a kérdés nem erről szól. Csak azt akartam mondani, hogy komoly nők nem rendelkeznek regényszerű kapcsolatokkal a háttérben, mint egyes férfiak.
2020. okt. 3. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Én azzal nyitok hogy házas vagyok! Persze csak házas nőkkel ismerkedem, akik ugyanabba a cipőben járnak. Így fair, egy egyedülálló hölgyet nem vernék át.
2020. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mióta van egyedül? Mivel foglalkozik? Szereti-e a munkáját? Mivel jár ez pontosan? Merre él? Szeret-e ott lakni? Elköltözne-e? Honnan származik? Miért és mikor jött onnan el? Mit tanult? Milyen családból származik? Mivel foglalkoznak a szülei/tesói? Hol élnek? Milyen a kapcsolatuk? Milyen tervei/céljai vannak? Szeretne-e majd egyszer házasodni, családot alapítani? Milyen kapcsolatai voltak eddig? Hogyhogy egyedül van? Pfú és még nagyon sokáig tudnám sorolni. Ezekre a kérdésekre adott válaszokból szerintem simán össze lehet ollózni, hogy milyen ember is az illető, van-e keresnivalónk egymás mellett, illetve már az is körvonalazódhat belőle, hogy sunnyog-e. Hogy pontosan mit sunnyog, az nem biztos, hogy lejön, de a zavaros vagy ellentnondásos válaszokból a vészcsengő már megszólalhat, amitől óvatosabb lesz az ember.
2020. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy viszonyul az emberekhez.

Mit tart magában fontosnak.

Milyen az általános hangulata.

...igazából minden amiből a személyisége megmutatkozik.

2020. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!