Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudik arrol hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik arrol hogy ő már alszik és közben még telozik meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Állandóan leráz hogy alszik.

De ezután még fent van egy órát, de nekem nem válaszol, nem reagál a telefont sem veszi fel. Csak 1 ora mulva ír pár sort de az is kamu.


Azaz telózik még egy órat. Ami nem is lenne baj ha nem hazudna. De ő hazudik..



2021. szept. 2. 08:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 A kérdező kommentje:

De ő azt mondta hogy mert alszik.

Mint hamupipoke x orakor mindig kioffol. Es ki szokta kapcsolni.


Csak epp atmentek az uzeneteim szal nem kapcsolta ki.


Ez is csak ezert tunt fel. Aztan hivtam ki is csongott. Es lám nem veszi fel.

2021. szept. 2. 11:02
 42/87 anonim ***** válasza:
97%
Én sem venném fel, hogy hallgassam a rikácsolásodat.
2021. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 A kérdező kommentje:
Majd ha neked se veszi fel vki akkor majd olvasd magad vissza.
2021. szept. 2. 11:08
 44/87 anonim ***** válasza:
100%

De miért kellett volna hogy fölvegye, mikor már elköszöntetek? Nem mindenki a fekszik-alszik típus. Elmegy még mosdóba, iszik egy pohár vizet, kapcsolgatja kicsit a tv-t, elolvassa neten a híreket, vagy csak végigpörgeti a facebookot, vagy éppen ír pár sort valaki másnak, akinek addig nem tudott, mert te sikítófrászt kapsz, ha 1 másodpercen belül nem ír vissza.

Kicsit vegyél vissza magadból. Nem tűnik fel, hogy mindenki szembe jön az autópályán?

2021. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
100%
Ha elköszöntünk, nem írok neki és nem hívom. Ha igen, akkor valami gáz van, valaki kórházba került. Én is még fenn vagyok elköszönés után.
2021. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
98%

Oké, hogy most minden happy, ahogy azt nyilván elkéozeled, de ha van eg csöpp eszed (amire nem sok esdélyt látok), akkor felkészülsz lelkiekben, hogy előbb-utóbb mindenképp lapátra tesz ez a szerencsétlen, mert egy ilyen magadféle kötekedő, elszámoltató, követelőző hisztérikát nem visel el épkézláb férfi túl sokáig.

Nyilván valamivel kompenzálsz, teszem azt jól nézel ki, vagy jó a szex, e miatt megér némi konfrontációt, amíg még kevesebb a bosszúság, mint az élvezet, de ha nem szolgalelkű, megalkuvó fajta, akkor előbb utóbb ráun a drámára, azt kizárólag erősen önbizalomhiányos, esetleg egy irányító, zsarnok anya által nevelt és ebben szocializálódott pasival tudod hosszútávon eljátszani.

valószínűleg te ilyen típus vagy, magyarátzhatod ezt akárhogyan irtózatosan idegesítő tulajdonság, kevesen viselik el, akkor is hatalmas kompromisszumok árán, jobb, ha felkészülsz erre a jövőben és megtanulod egy életre, hogy hagyni kell a másiknak privát teret, mert attól, hogy a pasid, nem a tulajkdonod és tök mindegy mit csinál 2 percig, nincsen ahhoz közöd és mint látod nem is hazudott, de te mégis a nyakára másztál kiképző őrmester módra ellenőrizni, meg tesztelni, úgy vágtalak volna ki mint macskát s*arni, elég pipogya alak lehet szegényke.

Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy egy férfit a nadrágjában viselt nemes szervén keresztül eléggé jól lehet manipuláni, huzamosabb igeig is akár, de aki nem mazochista vagy önsorsrontó, az az ilyen büdös banyás boszorkákat leépíti, miután kellőképpen kiszórakozta magát, mert nincs a földön az a punci, ami egy ekkora királydrámát megér, azt a legtöbb ember maximum olvsani szereti és nem pedig szepelni benne.

2021. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 A kérdező kommentje:

". Elmegy még mosdóba, iszik egy pohár vizet, kapcsolgatja kicsit a tv-t, elolvassa neten a híreket, vagy csak végigpörgeti a facebookot, vagy éppen ír pár sort valaki másnak,"



Én a wc n is fel tudom venni. Sot engem örömmel tölt el ha hiv en nem kapcsolom ki megesett már az is hogy bőven félalomban beszeltem vele mert akkor hivott. Ezek nem indok arra h miert nem vette fel.



Utolso ne általánosíts.

Ez nem általános egyaltalan hogy en 2 perc miatt pattogok. Most erzekenyebb voltam jobban pörögtem dolgokon, megesik neha az is hogy azt is elfelejtem h epp baratom van annyira leköt sokminden más.


Ez most egy ilyen ejszaka/reggel volt.

Nem ez nálunk az alapveto.

Ő is elborul néha rendesen.


Ilyen dolgok megesnek csak.


Amugy mondta már korábban hogy azért is nehezen bízik bennem mert "vérmesnek" lát. Mivel akkor felvettem a haverjait is ismerosnek meg kontaktoltam a kornyezetevel. Nem annak lát aki nyugton ül egy kapcsolatban lesz.rva mindent. Hanem aki megy tesz hiv keres kapcsolatrendszereket épít, jelen akar lenni, mozgatja a dolgokat, es szerinte igy lazán pasizom is akkor mert nem az vagyok akinek a tej is megalszik a szájában egy kapcsolatban.


Ő ezek felett el tud menni lazán.


Őt inkabb az zavarja, de az aztán nagyon, olyankor meg tudna ölni is, ha pl kérdésre nem válaszolok. De semmit. Hol voltam kikkel kéri a neveket. Ilyenkor a csend ugy kicsinálja hogy szétzúzna mindent legszívesebben.


Vagy amikor flegmázok. Olyankor olyan szinten ideges hogy csoda hogy nem képel fel.


Ilyenek miatt mint a fenti, nem szokott fennakadni. Neha megjegyez ezt azt ugyan de alaovetoen neki marhara vicces az hogy akkora baromságokon agyalok mint egy ház.

Multkor is rohogte amikor egy 100 kg s csajjal tettem össze..szóval sokszor benézek azert sokmindent..es de nem ugy csapodik le nála hogy ahogy itt hiszik.

2021. szept. 2. 11:35
 48/87 anonim ***** válasza:
98%
kérdező nagyon durva paranoiád van amit kezeltetni kellene , nem rossz szándékból írom de légy kedves egy szakembert felkeresni aki segít helyre hozni téged, mert hosszú távon így elfogod marni az embereket magad mellől . Fontold meg az írásomat !
2021. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
97%

Nőként írom: szerintem nagyon sok vagy neki. Az állandó nyomulással, írogatással, hívogatással, plusz erőből akarod építeni a kapcsolatotokat (haverjait bejelölöd). Valóban nem is ülsz nyugton a kapcsolatban, igyekszel mozgatni, haladni. Szerintem sok vagy. ETtől én még nem látom azt, hogy feltétlen pasiznál is, ez az ő elképzelése - nem tudom miért következtet ebből erre - de azt hiszem, a nyomulással plusz az ellenőrizgetés, hívogatás, megfojtod.

Amúgy ha ő kérdez, te miért nem válaszolsz? HOgy izgalmas maradj, hogy legyen titkod vagy mi a célod ezzel?

Nem egy egészséges kapcsolat ez.

2021. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sok. Nem ekörül forog a kapcsolatunk.


Millio minden más is van 1 napon belul is.

Ez csak egy apro szösszenet volt. A kerdesem.


Fura hogy egyesek egyetlen kerdesben levo dolgokra azt hiszik abbol all egy kapcsolat.

A mi kapcsolatunkban trillio minden más is van. Ez teljesen elhalványul. Nem fővonal.


Nem.is értem egyetlen dolgot hogy a francba lehet kivetoteni általános jellemzésnek egy kapcsolatrol.


Ha azt kerdezném hogy pl a baratom nem birja a hobbymat h trombitalni tanulok akkor itt mindenki azt hiszi hogy ejjel nappal ekörül forgunk csak?



Hihetetlen egy csőlátásra vall.

2021. szept. 2. 11:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!