Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feküdt le velem a feleségem újra és újra? Kívánta? Vagy bűntudat? Tényleg összevan zavarodva?

Figyelt kérdés
Én vagyok a férj 35 éves. A feleségem 36éves. Egy fiú gyerek van a kapcsolatukban aki most kamasz 14 éves. Nekem nem vérszerinti gyerekem. Egy idelye kb tíz hónapja kezdődött a elhidegülésünk. Megszűnt az intimitás. Ezeket mind úgy írom hogy feltartuk együtt az okokat. Szóval az alap gond régebbe nyúlik vissza volt egy hobbim aminek a függőjévé válatam. Sokszor a közös időnket vette el. Valamit kompenzálttam vele. Nem éreztem elég jónak magam a külömböző szerepekben!? A párom pedig nem kommunkálta ezt jól le felém. Nem volt egy olyan beszélgetésünk amiben ő határozott de tiszteletteljesen elmondta volna ezt. Erre rakódott rá a 10 hónapig tartó önsajnálatom ahhol már a párom semmit nem hozott fel nekem, elengedte. Beletörődött... Ő így mondta. (Visszagondolva amúgy még egy jó néhány hónapig támogatott is tényleg mellettem volt érezem). Egy hónapja van egy szeretője. Titkolta de a jeleket nem tudta. A dolog kipattanását én kezdeményeztem. Ő mindent tagadott amíg csak tudta. Ezt nem részletezem de kultúráltan és normál hangnemben folyt az egész. Úgy értem tányér dobálás nem volt. Ő megkönnyebbült hogy kiderült csak azt sejnálta, hogy megtudta a gyerek is. Miután átbeszéltük az ágyban fellángoltak a vágyak és én őszintének érzem az egészet fantaszikus volt. Ezután megnyílt nekem azzal kapcsolazban hogy hogyan történt ez az egész megcsalás mit érzett hogy sodorta el az egész. (Amúgy a ffi 45 és benne egy kapcsolatban). Feleségem szeret engem, mikor rá kérdeztem hogyan szeret? Csak úgy mint embert vagy úgy is mint férfit? Azt mondat mindkettő és fel tud nézni rám. Volt azóta is köztünk intimimitás. Megleptük egymást apró gesztusokkal. Én hoztam fel hogy ha tényleg össze van zavarodva legyen szünet. Elköltözök egy időre rendezze az érzéseit. Kitűztük a célokat lefektettük a szabályokat. Itt tartunk most. Felszínre került sok probléma ami akadajoz egy kiegyensúlyozott párkapcsoaltot. Én bizakodó vagyok hogy ez jó döntés volt. Azt monda ő is hogy ez nagyon új neki. Senki se hozta ezt fel korábban. Bármi is lesz én úgy érzem megtettem mindent. Egy csaj és egy nő se tud ézések nélkül szerelmeskedin én úgy gondolom. Illetve azt meg lehet érezni ha a másikban semmi nincs, olyan mint egy "fadarab". Köszönöm a válaszokat.
2021. szept. 3. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen értelmes reagáltál és ez felszabadította őt. Bár mindenki ilyen lenne. Le a kalappal előtted.
2021. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Fél évig így fog maradni, majd szépen lassan megint ellaposodik és lesz új szerető. Most még megvan benne az újrakezdés reménye, mert ott a gyerek, közös vagyon, évek, stb, de az eredeti ok megmarad.
2021. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Mindegy, hogy mi történt köztetek, hűtlenségre nincs kifogás. Soha többé nem bíznék benne. Ha nem sikerült helyrehozni a kapcsolatotokat, akkor szakítani/válni kell, nem csalni. Értékrend 0.
2021. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

Amikor az én feleségemnek volt szeretője, akkor volt köztünk legjbb a szex. A szeretőjével szerelmeskedett, mi pedig óriásiakat keféltünk.

Az is benne volt, hogy féltélennyé akart tenni, tehát szerett engem. Én viszont nem féltékeny lettem, hanem onnantól kezdve egy k_rvaként tekintettem rá.

Eleve jobb volt velem a szex, mint a szeretőjével, ekkor pedig tényleg mindkettőnknek nagyon jó volt.

2021. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem egy megcsalas az mindig a kapcsolat veget jelenti. Az, hogy beszeltetek rola, es probaltok valtoztatni az mar csak egymas idejenek a fecserlese. Ugyanis nem megvilagosodott, hanem buntudata van es ezert kompenzal, ahogy tud. Mivel neked ez a fontos, ezert igy kompenzal. Nem fog sokaig tartani ez az allapot, a buntudata mar mar nagyban csokkent a kiderules es megbocsatas kombo altal. Amint lesz megint egy razosabb idoszak, megint szaladni fog valahova vigasztalodni. A gyenge emberek fegyvere a megcsalas. Es a gyengeknek mindig lesz egy kovetkezo krizis, amit mar nem birnak megoldani, feloldani. Par kisebb hullamot atveszelnek, majd jon egy nagyobb es visz mindent. Kismillio az eletbol vett pelda van mar ra, mitol lennetek ti a kivetelek?
2021. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Az ő gyerekét te neveled, neked nem szült, és még meg is csalt? Gondold meg kitartassz-e, vagy keresel valakit, aki szül neked.
2021. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
jajj honnan veszed, hogy akar-e egyáltalán közös gyereket? nem csak az az értékes nő, aki szül. főleg mert nem is mondta a kérdező, hogy ez a probléma
2021. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Aki nem akar gyerekkel kínlódni, az nem áll össze egy gyerekes nővel. Ő ugyanúgy kínlódik a nő gyerekével, akkor már inkább kínlódjon a sajátjával. Plána ha a nő kurtizán is.
2021. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7. Ja ezt jól látod. Én nem szeretnék gyereket. Ha a kapcsolatunk ismerkedési szakaszában azt éreztem volna hogy srác nem fogad el nem menetem volna bele. Szóval jó a kapcsolatunk és egyáltalán nesződésnek fogom fel a gyereket. 6 éves volt mikor randiztunk az anyukájával.
2021. szept. 3. 16:10
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Ritka esetek egyike, ahol van esély rá, hogy új alapokra helyezzétek a kapcsolatot és akàr együtt, túllépve tudjàtok folytatni. De ehhez két érett hozzáállású ember kell.
2021. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!