Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az OCD okozhat indokolatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az OCD okozhat indokolatlan kapcsolati bizonytalanságot?

Figyelt kérdés
Néhol azt érzem, hogy bizonytalan vagyok a kapcsolatomban, holott jól érzem magam benne, és én magam sem tudom megindokolni ezt, csak bűntudatot kelt bennem, és félek hogy ne jöjjön ki rajtam ez, amikor találkozunk. Már több mint egy éve szinte vitamentes lelkileg testileg egészséges kapcsolatról van szó.

2021. szept. 4. 00:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ROCD-ről olvastál már? Igaz csak angol nyelven lelhető fel sajnos.
2021. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj, csak legközelebb véletlenül se ebbe a kategóriában tegyél fel kérdést. Itt kinyírnak. Bármilyen emberi kapcsolattal kapcsolatban csak és kizárólag a 'mentális betegség' kategória való nekünk.


A hármast belőném egy passzív-agresszív kategóriába. :)))


"bűntudatot kelt bennem" Ez mit jelent? Miért írtad ezt a kérdésben?

2021. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ocd-m tudom teljesen mit írsz
2021. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
*véletlenül se ebbeN a kategóriában (némi kényszeresség nálam is van)
2021. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg a bizonytalanság? Egyébként szakember segítsége lehet hogy jól jönne, hogy konkrétan ezt a kényszer gondolatot hogyan kezeld,hogy ne menjen a kapcsolat rovására
2021. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!