Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jussunk túl ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jussunk túl ezen a konfliktuson?

Figyelt kérdés

Jelenleg még nem lakunk együtt a barátnőmmel, hanem kezdetben úgy oldottuk meg a találkozókat, hogy egyik héten én mentem hozzájuk, a másik héten pedig ő jött hozzánk.


Aztán szinte észrevétlenül kezdett az egész átbillenni az Ő irányába, hogy 2x mentem hozzá, utána ő jött egyszer, és így szépen folyamatosan csak én jártam hozzá.


Viszont nyilván ahogyan mindenki, én is otthon érzem magamat a legjobban, ezért nem igazán volt a kedvemre minden hétvégét másnál tölteni, nem beszélve a folyamatos költségekről, amiket az odavissza utazásra költöttem, ezért felvetettem a barátnőmnek, hogy mi a baj, miért nem jön egyszer sem, erre elkezdett velem veszekedni, hogy kicsi a lakásunk, meg amúgy is Ő külön diétát követ, meghogy utálja a szüleimet, mert annó csak ők nem vették észre a barátnőmön, hogy nem fogyott le, stb stb.


Én is nagyon sok mindent feltudtam/feltudnék hozni az ő lakásuk ellen, de nem akartam belemenni a személyeskedésbe mert úgy gondoltam, hogy ez nem visz előrébb, szóval ajánlottam fel alternatívákat:


2 hetente megyek én, és neki nem kell egyszer sem jönnie - erre az volt a válasz, hogy akkor kevés alkalommal látnánk egymást.


Akkor felajánlottam, hogy hetente jövök, de akkor szálljon bele a benzinpénzem felébe. Erre pedig azt válaszolta, hogy nem, mert azt a pénzt költhetnénk másra is.


Amikor pedig felvetettem, hogy látom nagyon kompromisszum kész vagy, akkor pedig szó szerint csak annyit mondott, hogy: "erre csak azt mondom neked, hogy bszd meg"


Fogalmam sincs, hogy innen merre induljak tovább, kicsit úgy érzem, mintha kimondatlanul, de választás elé lettem volna állítva, azaz vagy én járok hozzájuk hetente saját költségen, vagy mehet az egész kapcsolat a levesbe.


2021. szept. 5. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
99%

"mintha kimondatlanul, de választás elé lettem volna állítva" Te, Kérdező, egy istenáldotta zseni vagy, hogy ezt észrevetted!


"azaz vagy én járok hozzájuk hetente saját költségen, vagy mehet az egész kapcsolat a levesbe." Nem. Az szitu arról szól, ki hozza a szabályokat a kapcsolatotokban.


Nyilván ha eléggé felnőttek lennétek, lehetne kompromisszumot kötni. Azok vagytok?

2021. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Miért nem költöztök össze? Miért kérnéd el a benzinpénz felét? A barátnőd szüleidnek te is plusz költséget jelentesz az ottléteddel. Szerintem gáz, ha még le is húznád a barátnőd pénzzel.
2021. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát mert 21 évesen még mind a ketten egyetemisták vagyunk, és én a diákmunkán összeszedett pénzem a tandíjamra költöm.
2021. szept. 5. 09:00
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem maradnék így vele. A pofám leszakadna a helyében ha ezt megcsinálnám a párommal. Elég csúnyán kihasznál és irányít. Én még 1x megpróbálnám megbeszélni vele, de ha nem hajlandó kompromisszumot kötni csak a saját kényelmét nézi akkor szakítanék.
2021. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Ragozhatnànk,de rövidre zárom:

A csajod becsicskított

Papucs vagy

ennyi

2021. szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
93%
Sajnos #5el egyet kell értsek. A Hercegnőd elkényelmesedett és szarik az igényeidre.
2021. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Jó kapcsolat két egyenlő ember között lehetséges. Nálatok ez már nem igaz.
2021. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem menmék egyszer sem, amíg legalább kicsit nem veszi észre magát. Röhejes a csaj.
2021. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem dobd ki mielobb. Egyertelmu, hogy a legkisebb mertekben sem torodik a te helyzeteddel, csak a sajatjat nezi.Minel tovabb folytatjatok, annal tobbszor elo fog ez jonni.
2021. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

Azt mondja :bszd meg?

Mond neki hogy :te meg akkor bszódj meg magad..

2021. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!