Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tisztában vannak vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tisztában vannak vele, hogy amikor már nincs szükségük a férfira, akkor tudat alatt minden lehetséges módon elkezdik alázni és kicsinyelni?

Figyelt kérdés

igen, incel vagyok, mert hát aki BÁRMILYEN kritikát mer megfogalmazni a női viselkedést illetően...az incel.


ja és persze csak kitalálom az egészet, és valójában még nőhöz nem volt közöm egész életemben...JA


Szóval az volt hogy évekkel ezelőtt jártam egy ügyvéd nővel, aki idősebb volt, mint én. Igazából én még akkortájt kezdtem épitgetni a karrieremet, és kerestem 300-350 ezret.


Hozzáteszem ugyanannyi idős korában a kis sweetheart anno keresett 200 ezret, mondjuk ~10 évvel korábban.


Egyszer ott dolgoztam nála laptopon és volt nálam egy mappa is céges iratokkal, és benne maradt a bérlapom is. A nő ezt a mappát gyanútlanul kinyitotta, mert nem tudta, hogy övé-e.


Amikor mondta, hogy nála maradt a mappám, és feltünt, hogy benne a bérlap akkor tudtam, hogy nyilván megnézte, de még ebben nincsen semmi különös.


A probléma ott kezdődött, hogy kezdte ezt a tipikus női feszengést, amikor azt gondolja az ember lánya, hogy ő sokkal jobb pasit érdemel, mint amilyen van neki. Mert elvégre az ő génállománya ANNYIRA DE ANNYIRA különleges, hogy ő nem pazarolhatja a drága idejét holmi szuboptimális genetikai hulladékkal.


És bár sok kontextusban úgy adta elő, hogy xy ismerőse amúgy jól keres, mert megkeresi a 300-at, az incident után már ez a vélemény úgy alakult át, hogy mennyire xar lehet megélni 300-ból, hogy az egy semmi. Arany virágszálam elfelejtette beleszámolni, hogy nekem van egy lakásom, aminek folytán nem kell 6 számjegyű összeget lecsengetnem havonta albérletre.


Ja meg az is külön tetszett, hogy vettem egy laptopot 300 ezer forintért, és fél év múlva már úgy beszélt róla, hogy ő azt hitte, hogy 180 ezer volt. Itt már ment az a tudat alatti lekicsinylés. Főleg úgy, hogy ő úgy vett laptopot, hogy megmondta neki a volt pasija, hogy milyen laptopot vehet, és azt vette. Egy otromba 17 colos 3 kilós leértékelt laptopot 240 ezerért. De azért az én laptopomról meg azt hitte, hogy 180 ezer volt. Hát ok.


De az is szokott tetszeni, amikor feljönnek lányok hozzám, és elkezdik fikázni a lakásomat. Ami rendesen fel van újítva, fűtés megcsinálva, ablakok kicserélve, légkondi stb. Ők meg mindenféle lepukkant albérletben laknak, de azért simán elkezdik fikázni a lakásomat, hogy ez meg az miért van úgy, ahogy.


Érdekes amúgy, hogy a magas, jóképű, jókiállású fiúkról csak a jót mondják a nők, ott nem probléma még az sem, ha az adott fiú céltalan, szorongó, megkeseredett az életében. Az ügyvéd nőnek is volt egy exe, aki egy jóképű arab fószer volt, és hiába volt egy szorongó munkanélküli, ráadásul impotens is, a csaj is meg az anyja is ódákat zengtek róla úgy hogy én ültem ott a vasárnapi ebédeken.


A gyerek amúgy konkrétan a saját, 20 évvel fiatalabb mostohahúgával csalta a csajt. És valahogy MÉGIS úgy beszélt róla a csaj is meg az anyja is, hogy ő egy jó ember volt, és minden amit tett indokolt és jó volt.


2021. szept. 5. 17:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
94%

Nem olvastam el a bő lére eresztett szokásos nyomorékságod. Csakis az alapkérdésre reagálnék.

A kapcsolatra alkalmas férfiaknak elképesztő könnyebbség egy olyan nő akinek nem szüksége van a férfira, hanem szereti és azért akar vele lenni.

Aki uralkodni akar a nőn annak kell olyan akinek szüksége van a férfira. Csak a bibi az, hogy te (ti) akik itt nyígtok, ebbe a csoportba tartoztok, de pénz, jóképűség és karizma nélkül, azaz nem dől be senki nektek.

2021. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
92%
Úr Isten.... Ember... Kezeltesd magad.
2021. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
93%

"A nők"


Itt egy nőről van szó, exedről. Miért figyelgeted még mindig, hogy mit csinál?

2021. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
2021. szept. 5. 17:19
 5/64 anonim ***** válasza:
91%
Még hogy a nők a hisztisek. :D Tökéletes bizonyíték vagy, hogy a férfiak is lehetnek pont olyan hisztisek és sértődékenyek.
2021. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

csak nekünk van miért ;)


ja és most megint egy emberről általánosítasz? EJNYE BEJNYE

2021. szept. 5. 17:55
 7/64 anonim ***** válasza:
84%
Öcsi, nem általánosítok veled ellentétben. Puszta példaként emeltelek ki arra vonatkozóan, hogy a férfiak is lehetnek (feltételes mód!) hisztisek. Jaj, nehéz dolog ez a szövegértés, mi?
2021. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
89%

Ha valaki végig tudta olvasni a szegény kisgyermek panaszait, légyszi foglalja már össze nekem két mondatban.


#mindennőgonosz

2021. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

hogy van az hogy a nőket semmilyen formában nem lehet kritizálni mapaság, mert egyből elkezdik lerugdalni az embert, de a férfiakat, főleg a fehéreket meg úgy lehet alázni ahogy a csövön kifér?


hah?

2021. szept. 5. 18:03
 10/64 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális dolog alázni se nőt, se férfit, ugyanígy általánosítani sem. A legtöbb ember nem is teszi. Úgyhogy sehol sem elfogadott dolog amit mondasz.
2021. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!